YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan operasyonu eleştiren AB'ye çok sert çıktı
Erdoğan operasyonu eleştiren AB'ye çok sert çıktı
15 Aralık 2014 14:53
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 14 Aralık'ta başlatılan operasyona tepki gösteren Avrupa Birliği'ne sert çıktı, "Sen neye göre bu açıklamayı yapıyorsun!" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜPRAŞ'ın Fuel Oil dönüşüm tesisi açılışında konuştu. Erdoğan 14 Aralık'ta yapılan 'Paralel Yapı' operasyonunu eleştiren Avrupa Birliği'ne sert çıktı.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Avrupa Birliği sen neye göre açıklama yapıyorsun

"Dün, bağımsız savcılar tarafından başlatılan ve tamamen hukuk içinde yürütülen operasyon karşısında, içeride ve dışarıda, haddi aşan, insafı aşan, asıl niyetleri ortaya koyan bazı tepkiler sergileniyor. Eski Türkiye'nin bütün aktörleri, eski Türkiye'yi özleyen tüm taraflar, ittifak halinde, koro halinde, savcılarımıza, hakimlerimize, emniyet görevlilerimize, belli merkezlerden idare edilen bir baskıyı uygulamaya çalışıyor. Düşünebiliyor musunuz? Adımlar atıldığı anda Avrupa Birliği'nden hemen birisi çıkıyor, açıklama yapıyor. Sen neye göre bu açıklamayı yapıyorsun  Neyi biliyorsun " 

AB kendi işine baksın

"Avrupa Birliği kalkıp ulusal güvenliğimizi tehdit eden bu unsurlarla ilgili şu anda güvenlik güçlerimizin attığı bir adıma, hukukun attığı bir adıma kendisinde müdahale yetkisi aramasın, lütfen kendi işine baksın" dedi.

AB'ye alınma gibi bir derdimiz yok!

AB'ye alınma gibi bir derdimiz yok. Biz kendi göbeğimizi kendimiz keseriz. Sizin akılınıza ihtiyacımız yo

 

Yalnız adam
 // Ömer
Unutma yalnız değilsin. çeşitli bahanelerle karaali gibi gizlenmeye çalışanları bu toplum çok iyi tanıyor. mazlum, fıtratında ihanet olmayanlara yapılan her türlü onurlu ve haklı başkaldırada sizinle birlikteyiz varsın onlar ab abd ve güneydeki kadim ülkelerine biat etsinler destek alsınlar.çünkü pesilvanya sığınıtısı çete reisi telavive düşen her füze yüreğime kor misali düşmektedir dediği unutmadık....
15 Aralık 2014 Pazartesi 15:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler