YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan ölecek, direnin!
Darbe girişimleri başarısız olan Paralel Yapı, taşralar için yeni bir girişim başlattı. Erdoğan'ın sağlık raporuna ulaştıklarını iddia eden örgüt çalışanları, Erdoğan'ın 6 ay ile 1 sene içinde öleceği dedikodusunu yaymaya başladı.
Erdoğan ölecek, direnin!
31 Ağustos 2014 / 12:26 Güncelleme: 31 Ağustos 2014 / 12:26

Akşam Gazetesi Murat Kelkitlioğlu'nun bugünkü yazısında deşifre ettiği olay, kurulan tezgahı ortaya çıkarttı.

İşte Kelkitlioğlu'nun o yazısı,

Başlık, insanın içini titretiyor değil mi?

Haklısınız, şimdi ‘bu da nereden çıktı’ diyebilirsiniz!

Önce biraz hafızalarımızı tazeleyelim. 17 ve 25 Aralık sivil darbe girişimlerinin ardından deşifre olan ‘paralel örgüt’ün abi ve ablaları, 30 Mart yerel seçimleri öncesi kara propaganda başlatmıştı. Özellikle AK Parti’nin güçlü olduğu yerlerde, Recep Tayyip Erdoğan’ı ve hükümeti hedef alan, iktidara oy verilmemesi yönünde karalama kampanyası yürütmüştü.

Bu örnekleri çoğaltmak mümkün.

Zaman geçtikçe ve bu örgütün yapısı çözüldükçe, kamuoyunda ‘paralel örgütün sonu geldi, bakın hiç sesleri çıkmıyor’ şeklinde bir düşünce hakim olmaya başladı.
Gerçek hiç de öyle değil!

Şimdi sıkı durun!

Bu da rapor yalanı

Sürekli operasyondan ve yapılanlardan yorulmuş durumda olan tabandan çok ciddi bir tepki var. Bir anlamda isyan sesleri yükselmeye başladı. Bunun üzerine yeni bir talimat geldi abi ve ablalara. Tüm tabana, özellikle taşrada yaymaları emriyle bir bilgi gönderildi.

Peki, ‘paralel örgüt’ün yeni kara propaganda bilgisi ne?

“Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlık raporuna ulaştık. 6 ay ile 1 sene içinde ölecek. O yüzden sonuna kadar direnin.”

Evet yanlış duymadınız, yeni kara propaganda kampanyası bu cümle üzerine kurulu. Örgütün unsurları, tabanda bu bilgiyi yayarken, “Bizim abiler ele geçirdi raporu. Biz rapora göre konuşuyoruz” diyorlar.

Bu kesin bilgiyi, önümüzdeki günlerde bütün kamuoyunun duyacağından eminim.

CHP ve MHP’ye suçlama

Sadece bu da değil!

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yaşanan başarısızlık da, tabanda çok ciddi rahatsızlık yarattı. Sürekli sorgulamalar başladı, “Bize böyle denmemişti” şeklinde sorular soruluyor.
‘Paralel örgüt’ bunun da cevabını buldu: “Cumhurbaşkanlığı seçimleri CHP ve MHP’deki iç çatışmalar yüzünden kaybedildi.”

Okuduğunuz gibi, ‘paralel örgüt’ün pes edeceği, duracağı, aman dileyeceği yok!

$€£¥ papel örgütü
 // M.N.A
Allah sayın cumhurbaşkanımıza uzun ve hayırlı bir ömür versin Hiç boşuna saklanmayın teslim olun milletimize devletimize daha fazla ihanet etmeyin...
01 Eylül 2014 20:31
10:07
 // bulut
allah benim canımdan alsın,erdoğanın canına versin,o kadar çok seviyorum sayın cumhurbaşkanımızı, paralellerdende nefret ediyorum.yatacak yerleri yok benim gözümde....
01 Eylül 2014 10:07
15:45
 // Ahmet
Çok beklersiniz cezaevinde..milyonlarca dus onunla...
31 Ağustos 2014 15:45
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler