YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan o toplantıya katılacak
Erdoğan o toplantıya katılacak
12 Eylül 2014 19:00
TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Dinçer, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi toplantısına katılacağını açıkladı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Dinçer ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Başbakanlık Merkez Bina'da basına kapalı gerçekleştirilen kabul, yaklaşık 45 dakika sürdü. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Dinçer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, gelecek hafta perşembe gerçekleştirilecek TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi toplantısına katılacağını bildirdi.

"Başbakanımızı da davet ettik"

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Dinçer, Yüksek İstişare Konseyi toplantısına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılıp katılmayacağı yönündeki soruyu yanıtlarken, "Yüksek İstişare Kurulumuza önümüzdeki perşembe günü Sayın Cumhurbaşkanımız teşrif edecekler" diye konuştu.

Başbakan Davutoğlu'nu da davet edip etmedikleri sorusuna Dinçer, "Sayın Başbakanımızı da davet ettik. Tabii biraz kısa, önümüzdeki hafta olması hasebiyle... Genel Kurulumuz var daha sonra ona da davet ettik. Hangisi uygun olursa kendileri memnuniyetle katılacaklarını ifade ettiler" yanıtını verdi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler