YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: O şarlatana destek veren hesabını verir
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu salondan ilan ediyorum. Şu saatten sonra Pensilvanya'daki şarlatanın, teröristbaşının hezeyanlarına kulak vermeye devam eden herkes, başına gelecekleri peşinen kabul etmiş demektir" dedi.
Erdoğan: O şarlatana destek veren hesabını verir
03 Ağustos 2016 / 12:29 Güncelleme: 03 Ağustos 2016 / 13:28

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hala inanmayanların olduğunu da biliyorum. Hala maalesef 'bakıyor ama görmüyor' olanların olduğunu da biliyorum. Bu noktadan sonra artık şüphe dönemi bitti, mücadele dönemi başladı" dedi.

Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

RABBİM DE MİLLETİM DE BİZİ AFFETSİN

Şayet, 17-25 Aralık sonrasında aldığımız önlemler olmasaydı, özellikle yargıda aldığımız önlemler olmasaydı bu darbe girişimi muhtemelen sadece Silahlı Kuvveler içindeki bir grup silahlı teröristin değil, polisiyle, yargısıyla, bürokrasinin diğer unsurlarının katılımıyla çok daha büyük bir tehdit olarak karşımıza çıkacaktı. Her şeye rağmen, bu hain örgütün gerçek yüzünü çok daha önceden ortaya dökmemiş olmanın üzüntüsü içindeyim. Bundan dolayı hem Rabbimize hem de milletimize verecek hesabımız olduğunu biliyorum. Rabbim de milletim de bizi affetsin.

BU SAATTEN SONRA...

Bu salondan ilan ediyorum. Şu saatten sonra Pensilvanya'daki şarlatanın, teröristbaşının hezeyanlarına kulak vermeye devam eden herkes, başına gelecekleri peşinen kabul etmiş demektir.

Bundan sonra her anlamda mücadele dönemidir, her anlamda hesap sorma dönemidir. Bu yapının mayasında ikiyüzlülük olduğu için, 'pişman olduklarını' söyleyenler konusunda ciddi tereddütlerimiz var.

 

 // derya
Yanindayiz cumhurbaskanim Allah sana uzun omurler versin...
03 Ağustos 2016 20:43
 // Rasim DUMAN
Kahraman Cumhurbaskanimiz icin hep "Din-i Mubin-i İslamin, KİNİNDAN CEKİLMİS KİLİCİ" diyorum. Bu payeyi hem ihraz, hem de deruhte ediyor. Sadece TURKİYE'de yasayanlarin degil, butun dunya muslumanlarinin duasini aliyor. Basimizin taci, musterih ol, Rabbimizin nusrati da senin ve aziz milletimizin uzerinde....
03 Ağustos 2016 16:27
 // fuat
allah uzun ömürler versin,allah korusun sayın cumhurbaşkanımızı,amin,amin,amin...
03 Ağustos 2016 15:36
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler