YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: O markanın süratle kaldırılması lazım
İstanbul'da TÜMSİAD iftarında konuşan Erdoğan, Trump'a tepki göstererek, Türkiye'deki Trump Towers'la ilgili rahatsızlığını da dile getirdi.
Erdoğan: O markanın süratle kaldırılması lazım
25 Haziran 2016 / 09:27 Güncelleme: 25 Haziran 2016 / 11:56

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'daki TÜMSİAD iftarında yaptığı konuşmada Trump'ın müslümanların aleyhine yaptığı konuşmalara işaret ederek Türkiye'deki "Trump Towers" ismine tepki gösterdi. 

"O markayı aslında binasına koyanlar onu süratle kaldırması lazım" diyen Erdoğan şöyle konuştu:

İşte Amerika. Aynı şey orada. Şu anda adaylardan bir tanesi Müslümanlara vuruyor, vuruşturuyor. Sayın Obama burada Müslümanlardan yana tavır koyuyor, 'Böyle bir ayırım yapamazsınız' diyor ama diğer aday, Müslümanların Amerika'da olmasına adamın tahammülü yok.

Bir de gelmiş burada bir yerde bir marka koymuşlar onun adına. O markayı aslında binasına koyanlar onu süratle kaldırması lazım. Ben de bir yanlış yaptım oranın açılışını yaptım.

000.jpg

Diğer i de
 // CEM
Tower da yasaklansın bunun Türkçesi yokmu?...
25 Haziran 2016 Cumartesi 11:29
universitede dansözler mi var yahu..
 // hursit dilaver
bunlar tam teşkilat tabi.bugun tvlerinde de,bizim bir universitede aniden dansöz kıyafetli kızların sahaya fırlamış olmasının sebebi olarak bir rektör yardımcısı görevden alındı diye babası da eski bir mebus olan kızımız aklını bu olaya takmış ve universitede şort kavgası falan diyor.o kayıtları görun bakalım şort mu mayo şeklinde iç çamaşırı mı..kızın ramazandan falan haberi yok.olsa da umurunda mı ramazan.allahtan tayyip beye kızdığı için çok iyi bir şey yapacak bebe dogurmayacak.sevindik.
...
25 Haziran 2016 Cumartesi 01:46
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler