YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: Nerede tehdit varsa ansızın vurabiliriz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Nerede bize yönelik taciz varsa evet bir gece ansızın vurabiliriz. 'Acaba birileri izin verir mi 'Artık yok, geçti o işler" dedi.
Erdoğan: Nerede tehdit varsa ansızın vurabiliriz
22 Ekim 2017 / 15:34 Güncelleme: 22 Ekim 2017 / 16:34

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yahya Kemal Beyatlı Kongre Merkezi'nde düzenlenen 2023 Gençlik Şurası'nda önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

BİR GECE ANSIZIN VURABİLİRİZ

Nerede bize yönelik taciz varsa evet bir gece ansızın vurabiliriz. 'Acaba birileri izin verir mi 'Artık yok, geçti o işler. Bizimle stratejik ortak olanların, bizimle beraber hukukumuza saygı duydukları sürece biz de onlara saygı duyarız, aksi takdirde kusura bakmasınlar.

BAKACAKSINIZ Kİ...

Şimdi devam eden kongrelerimizde yeni görev alan arkadaşlarımızın önemli bir kısmının gençlik kollarımızdan yetişme olduğunu hamdolsun memnuniyetle görüyorum. Aynı durum yarın belediye başkanlığı seçiminde, milletvekili seçiminde de olacaktır. Hiç şüphesiz günü geldiğinde, daha yüksek irtifa. İnşallah dinamik gençler daha yüksek irtifada bakacaksınız ki Cumhurbaşkanlığı makamında da sizlerden birisi olacaktır.

ÖMRÜM YETTİĞİNCE YANINIZDA OLACAĞIM

(Gençler) Ömrüm yettiğince, bu can, bu tende olduğu müddetçe yanınızda olmaya da devam edeceğim. Türkiye olarak, hep nüfusumuzdaki genç oranının yüksekliğiyle övünen bir ülkeyiz. Her alanda ve elbette ekonomide güçlü ve etkili olmanın yolu, güçlü ve etkili gençlere sahip olmaktan geçiyor

2023 ETKİNLİKLERİNE SAHİP ÇIKIN

Türkiye olarak 2023'ü hem hedeflerimiz itibarıyla hem de tarihe kalıcı bir iz bırakmak için çok iyi bir şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. Bu amaçla Başbakan Yardımcımız Hakan Çavuşoğlu'nun koordinasyonunda 2023 kutlamaları için ciddi bir hazırlık yürütüyoruz.

Yurt içinde ve yurt dışında pek çok faaliyeti kapsayan bu kutlamaların, nereden geldiğimizin, nerede bulunduğumuzun ve nereye gittiğimizin derli toplu bir muhasebesine de imkan vereceğine inanıyorum. Sizler 2023 kutlama etkinliklerine sahip çıkmanızı istiyorum.

Ayrıntılar geliyor...

 

Kahraman Cumhurbaşkanımızın
 // Rasim DUMAN
Bu "muhteşem" hitâbesini, herkesin izlemesini isterdim. Kaçıran kardeşlerim, internetten bulsunlar ve mutlaka izlesinler, bunu hatırlattığım için, bana da dua etmeyi unutmasınlar inşallah. Kahraman Reisimizi seyrederken, kalben şöyle bir duada bulundum : "Yâ Râb, bana bu güzel insanın acısını gösterme inşallah." Her hitâbesinde, çıtayı bir üst seviyeye çıkarıyor Maşallah, Bârekalla, Sübhânallah. Cenâb-ı ALLAH (C.C.) bu güzel insana uzun ömürler, sıhhât, âfiyet ve hep başımızda olmayı nasip etsin inşallah. Yiğit Adam, Uzun Adam, seninleyiz ve her ân emrini, dâvetini bekliyoruz inşallah. Selâm ve dua ile....
22 Ekim 2017 Pazar 16:44
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler