YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan neden Kılıçdaroğlu'nun elini sıkmadı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun kendisine her türlü hakareti ettiğini belirterek, bu yüzden elini sıkmadığını söyledi.
Erdoğan neden Kılıçdaroğlu'nun elini sıkmadı?
28 Nisan 2016 / 08:26 Güncelleme: 28 Nisan 2016 / 08:49

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi'nin 54. kuruluş yıldönümünde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilk kez yan yana görüntülenmişti. Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP liderinin elini sıkmamıştı.

Hırvatistan ziyareti dönüşünde uçakta gazetecilere açıklamalarda bulunan Erdoğan, bu konuya da değindi. Cumhurbaşkanı, konuyla ilgili şöyle konuştu; TBMM Başkanımızın bazı ifadelerinden hareketle yaygara koparılarak bir yere varılabileceğini düşünmüyorum.

"HER TÜRLÜ HAKARETİ EDECEK.."

Ama muhalefette her olayda sadece hakaret peşinde koşanlar olduğu malum. Başlarındaki zatın sağda solda benimle ilgili hakaretamiz konuşmaları ortada. Birileri hem Cumhurbaşkanı’na kalkıp ‘kalpazan’ diyecek, her türlü hakareti edecek, hem de gelip elinin sıkılmasını bekleyecek. Böyle bir şey olabilir mi? Ben parlamentoda değilim. Bu ülkenin Cumhurbaşkanıyım. Dolayısıyla bir insan saygı duyarsa, biz de ona saygı duyarız.

"TAYYİP ERDOĞAN BÖYLE BİRİ DEĞİL"

Bu makamdayız diye, sağ yanağımıza vuranlara hiç ses çıkarmayıp bir de sol yanağımızı çevirecek değiliz. Kusura bakmasınlar, Tayyip Erdoğan böyle biri değil."

1-20160428084915.jpg

HALSIYET MESELESI
 // ruzgar ıbo
SAYIN CUMHURBASKANIMIZIN HALSIYETI 1000 TANE KILICDAR OGLU YAPAR.EN IYISINI YAPIYO .HEM HAKARET EDECEK KE..MAL..SONRADA BISE OLMAMIS GIBI OH NE GUZEL.HELAL SANA TAYYIP BABA.SENIN IZZET NEFISIN DUNYAYI YOLLA GETIRMIS BASIRETIN.YETER HELEL SANA BABA BUYUKSUN...
28 Nisan 2016 Perşembe 17:04
 // Mualla pekgenc
Erdoğan sonuna kadar haklı. Karakter sahibi olduğunu bir kez daha gösterdi....
28 Nisan 2016 13:26
zaten yok!!!...
 // Metin Irmak

Zaten, yok hükmündeki bir kimsenin, hiç eli sıkılırmı ki......
28 Nisan 2016 Perşembe 12:44
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler