YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: Ne yaparlarsa yapsınlar
Başbakan Erdoğan ölüm oruçlarıyla ilgili olarak "Bu açlık grevleriydi, ölüm oruçlarıydı bunlar şantajdır, bunlar blöftür, bunlar şovdur" diye konuştu.
Erdoğan: Ne yaparlarsa yapsınlar
11 Kasım 2012 / 15:52 Güncelleme: 11 Kasım 2012 / 16:43

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon Havalimanı'ndan Rize'ye hareketinden önce havalimanı girişinde bekleyen vatandaşlara hitap etti.

Terörle mücadelenin kararlı bir şekilde devam edeceğini belirten Erdoğan, şunları kaydetti:
"Bedeli dünyada olduğu gibi bizde de ağır. Fakat bütün bunlara rağmen milletimizin beklediğini, milletimizin istediğini muhakkak er veya geç başaracağız. Çünkü bizim niyetimizi samimidir. Niyetimiz samimi olduğu için de bu işte başarılı olacağız. Yeter ki biz milletçe bir olalım, beraber olalım, dayanışma içerisinde olalım, sonunda inşallah terörü biz ezeceğiz"

Açlık grevleri şantajdır

Başbakan Erdoğan, açlık grevlerine ilişkin, ''Bu açlık grevleriydi, ölüm oruçlarıydı bunlar şantajdır, bunlar blöftür, bunlar şovdur. Şimdi de milletvekilleri yapıyorlarmış. Ne yapıyorlarsa yapsınlar. Bizim görevimiz bellidir. Biz sağlıkla ilgili gerekli müdahaleyi yaparız'' şeklinde konuştu.

Durumumuzu gözden geçirmeliyiz

Erdoğan, ABD, Rusya, Çin, Japonya gibi dünyanın birçok ülkesinde idam cezasının olduğunu belirterek, ''O zaman durumumuzu gözden geçirmemiz lazım'' dedi.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler