YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan mitinge iki kez ara verdi
Erdoğan mitinge iki kez ara verdi
02 Ağustos 2014 19:15
Başbakan ve Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan, Balıkesir mitinginde iki kez ara verdi.

Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Balıkesir Kuvayi Milliye Meydanı'nda halka seslendi. Mitingi sırasında iki kez kısa süreli ara verildi. Sebebi öğrenilmeye çalışılıyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı seçimi nedeniyle miting yaptığı Balıkesir’de 35 dakika konuştu. Her mitinginde konuşma süresi 50 dakikanın altına düşmeyen Erdoğan’ın konuşmasını kesip iki kez sahne arkasına geçmesi dikkat çekti. Erdoğan, Balıkesir mitinginde de çatı adayına destek veren CHP ve MHP liderlerine yüklendi.

Mikrofonda ses kontrolü yaptı

Erdoğan 15 dakika konuştuktan sonra bir ara mikrofona vurarak ses kontrolü yaptı ve müsaade isteyerek arka tarafa geçti.

Saat 16.10’da yeniden kürsüye gelen Erdoğan, konuşmasını sürdürdü. Ancak saat 16.15 sıralarında "Arkada görüntüleri hazırlıyorlar. Ekrana getireceğim görüntüleri dikkatli izleyin" diyerek ikinci kez kürsüden ayrılıp arka tarafa geçti. Bu sırada Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun İstiklal Marşı’yla ilgili sözlerinin yer aldığı ve dün de iki miting alanında yayınlanan video yayınlandı. Ancak video bitmesine rağmen Erdoğan kürsüye gelmeyince aynı görüntü arka arkaya dört kez gösterildi.

Erdoğan saat 16.20 sıralarında yeniden kez kürsüye geldi ve konuşmasını tamamladı. Erdoğan’ın Balıkesir mitinginde ses ve promter cihazının arıza yaptığı ileri sürüldü.

 

DHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler