YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: Millet darbeler tarihini ters yüz etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz, darbeler tarihini ters yüz eden bir tarihtir. Siz bu tarihi tam tersine çevirdiniz. Tarih yazdınız, dünya bunu yazacak" dedi.
Erdoğan: Millet darbeler tarihini ters yüz etti
06 Ağustos 2016 / 22:27 Güncelleme: 06 Ağustos 2016 / 23:30

DARBE GİRİŞİMİNİ ENGELLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM

Bu anlamlı buluşmada en kalbi duygularımla selamlıyorum. Her şeyden önce 15 Temmuz 2016 ülkemizdeki FETÖ'cü terör örgütünün askeri elbiseye bürünmüş bu terör örgütünün darbe girişimini sizler engellediğiniz için teşekkür ediyorum. 

ALLAH YOLUNDA ÖLENLERE ÖLÜ DEMEYİNİZ

Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Kardeşlerim şu ana kadar 240 şehidimiz var, 2 bin 200'e yakın gazimiz, yaralımız var. Unutmayın şehitlik sıradan bir vaka değildir. Allah yolunda öldürülenlere ölü demeyiniz. Onlar diridir bilemezsiniz. Çetin ölmedi, aramızda.

Onlar Peygamberimizin en yakındırlar. Milletime inanıyorum, milletime güveniyorum, milletimi meydanlara davet ettiğim o gece 3 saat içinde meydanları 10 binlerin, 100 binler toplandı. 15 Temmuz, darbeler tarihini ters yüz eden bir tarihtir. Siz bu tarihi tam tersine çevirdiniz. Tarih yazdınız, dünya bunu yazacak.

YARIN İNŞALLAH TÜM İSTANBUL YENİKAPI'DAYIZ!

Herkesi yarın yapılacak Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne davet eden Erdoğan, "Yarın inşallah Yenikapı'da tüm İstanbul oradayız.

Aynı anda inşallah 80 vilayette Yenikapı'yı takip edecek. Tüm Türkiye yarın Yenikapı'daki bütün merasimi takip edecek. İktidar partisinin genel başkanı, ana muhalefet partisinin genel başkanı ve MHP Genel Başkanı orada olacak.

Meclis başkanımız orada olacak sizlere hitap edeceğiz. Orada sizlerle bir arada olacağız. İnşallah Kur'an-ı Kerim tilavetleriyle şehitlerimizi yad edeceğiz, gazilerimize şifalar dileyeceğiz, geleceğe de böyle yürüyeceğiz

Aslında
 // u mustafa
Aslında bunun adı Darbe girişimi filan değil basbayağı darbe.Ama Allaha şükür milletimiz tarafından püskürtülmüş bir darbe.Birde buna askeri darbe dersek önceki darbeciler alınırlar.Burada birde işgal sözkonusu idi.Allahtan başaramadılar.Yoksa Türkiye en az 3 e 4e bölünecek şekilde işgal olacaktı.Sonuçları açısından 170 ülkede yapılandıklarına göre biz belkide 15 mayıs dünyadaki tüm oyunları bozduk....
07 Ağustos 2016 02:33
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler