YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: "Mehmet Bey üzüntüden arabadan inip..."
Arnavutluk dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'e ve kuruma yapılan saldırılarla ilgili çarpıcı bir detayı anlattı.
Erdoğan: "Mehmet Bey üzüntüden arabadan inip..."
15 Mayıs 2015 / 06:20 Güncelleme: 15 Mayıs 2015 / 07:39

Prof. Dr. Mehmet Görmez'in makam aracıyla ilgili söylentilere değinen Erdoğan, "sosyal medyada sarığının üzerinde Mercedes resmi iliştirildiğini görünce ciddi manada üzülmüş. Arabayı durdurmuş. Oradan inip eve yaya gitmiş" dedi.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın o sözleri:

“Bir kere o Mercedes’in iddia ettikleri gibi 1 milyon TL falan olması için zırhlı falan olması lazım. O tür normal Mercedes’lerin fiyatları 300-320 bin TL civarındadır. Kaldı ki artık eski dönemlerde değiliz. O tür araçlara artık herkes binebiliyor. Üstelik Diyanet İşleri Başkanına tahsisli bir araçtan söz ediyoruz. Sosyal medyada sarığının üzerinde Mercedes resmi iliştirildiğini görünce ciddi manada üzülmüş. Arabayı durdurmuş. Oradan inip eve yaya gitmiş. Gerçekten çok üzülmüş. Adamcağızın oturduğu evi bile yalanlar eşliğinde polemik konusu yapıyorlar. Ev zaten Diyanet’e ait bir ev.”

 

STAR GAZETE

kim yalancı
 // okka
Biri yalan söylüyor ama kim. Yalancı ortaya çıkarılsa , vatandaş yalancının da, yalancının dalkavukluğunu yapanın da yüzüne tükürse.....
15 Mayıs 2015 Cuma 16:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler