YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan, İnlerine girdik, girmeye devam edeceğiz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Dostluk Derneği Üyelerinin Kabulünde konuştu.
Erdoğan, İnlerine girdik, girmeye devam edeceğiz
22 Aralık 2015 / 13:24 Güncelleme: 22 Aralık 2015 / 14:13

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

Geçtiğimiz Perşembe günü 17 Aralık idi. 17 Aralık günü Şeb-i Arus'un 742. yıl dönümünü hep birlikte idrak ettik. Aynı zamanda, 17 Aralık bir darbe girişiminin yıl dönümüdür. 17 Aralık 2013 tarihinde polis ve yargı içindeki çete, hükümetimize darbe teşebbüsünde bulunmuştur.

İNLERİNE GİRDİK, GİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Bundan iki yıl önce büyük bir hırsla, büyük bir pervasızlıkla Türkiye'nin bağımsızlığına, milletimizin kazanımlarına saldıranlar şu anda hukuk önünde hesap veriyorlar. Bizim için harita üzerinde yer gösterip 'Yok Malezya'ya, yok Sudan'a kaçacak' diye iftira atan kibir abideleri, bugün kendileri kaçacak delik arıyorlar. Biz buradayız.  

40 yıllık bir çalışmanın neticesinde kurumlara sızma projesi bizleri ciddi manada yoruyor. Yorulsakta bu işte Allah'ın izniyle devam edeceğiz.

Devletin kriptolu telefonlarını dinleyenler, Bayır Bucak Türkmenlerine yardım götüren MİT TIR'larını durduranlar, bugün yaptıklarının hesabını tek tek veriyorlar.

ŞOV YAPIYORLAR

Son 2 yıldır sürdürülen, hukuki süreçler neticesinde bu şebekenin nasıl bir ihanet içerisinde olduğu artık birer birer ortaya çıkıyor. Ne diyorlar, 'haram lokma yemedik'. Şov yapıyorlar. Himmet paralarını, Türkiye karşıtı lobilere peşkeş çekecek kadar harama battıkları görülmüştür. Kara para aklama operasyonlarını nasıl yürüttüklerinin hepsi şimdi ortaya çıkıyor.

BU DARBE GİRİŞİMİ ALLAH'IN TAKDİRİYLE HAYIRLARA VESİLE OLMUŞTUR

Bunları maşa olarak kullanan çevreler de gördükleri beceriksizlik karşısında kendilerini şimdi terk etmeye başlamışlardır. Rabbimiz "Sizin hayır bildiğinizde şer, şer bildiklerinizde hayır vardır. Siz bilmezsiniz Allah bilir" buyuruyor. Bu darbe girişimi, Allah'ın takdiriyle hayırlara vesile olmuştur.

Milletimizden aldığımız güçle bu kanser hücresini temizlemek için var gücümüzle çalışıyoruz. 

Türkiye terör üzerinden terbiye edilemeyecek kadar güçlü bir ülkedir.

FİZANA DA GİTSELER YAPTIKLARININ HESABINI VERECEKLER

Pensilvanya'daki çete lideri ve örgüt üst yönetiminin ülkemize iadesi noktasında da gereken tüm hukuki süreçleri içeride ve dışarıda yürütüyoruz. Nasıl Başbakanlık ofisine böcek koyanları saklandıkları inlerinde bulup yargıya teslim etmişsek inşallah çete lideri başta olmak üzere diğer kaçakları da getirip adalete teslim edeceğiz. Nereye kaçarlarsa kaçsınlar, Fizan'a da gitseler yaptıklarının hesabını vermekten onları hiç kimse kurtaramayacak.

 

slm
 // mustafa
ABD sırayla kullanıyor... Sıra kimin ininde acaba.. ABD'eyle el ele vermenin akibeti bu galiba......
22 Aralık 2015 Salı 18:29
 // Uzun Ağabey
PARALELCİLER ya direk kritik konumlardaki kendi atadıkları paralelcilerle veya paralelin maddi olarak rüşvet verdiği atanmışlarla; tehdit ve şantaşla ele geçirdikleri atanmışlarla; çocuklarına iş, okul, akademik kariyer, yurtdışı eğitim verdikleri, maldivlere tatile gönderdikleri atanmışların yoluyla hala paralelci olmayan müslüman evlatlarını ya tayin ettiriyor yada istifaya zorluyor bu yolla hala geleceklerine yatırım yapıyorlar. Allah(cc) bunlara karşı dik duran Cumhurbaşkanımızdan razı olsun...
22 Aralık 2015 17:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler