YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan idam cezası için noktayı koydu!
Erdoğan idam cezası için noktayı koydu!
14 Ekim 2016 17:18
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "şimdi idam diyorlar bu haklı bir taleptir. Batı ne derse desin beni ilgilendirmiyor. Ben milletime bakarım. Bunun kararını parlamento verir" dedi.

Konya'da toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz sonrası FETÖ içindekilerden çok azının pişman olduğunu belirterek bu konuda yeni uygulamalar getirileceğini açıkladı.  

İdam cezası taleplerine de değinen Erdoğan,  "Şimdi idam diyorlar bu haklı bir taleptir. Batı ne derse desin beni ilgilendirmiyor. Ben milletime bakarım. Bunun kararını parlamento verir. Benim milletim parlementoya çağrısını yapıyor idam diyor. Bana gelirse ben onaylarım. Ben 241 şehidimizi, bu katilleri unutamam bedelini unutmamam.Bu konuda batı konuşamaz." dedi.

İşte Erdoğan'ın o açıklamaları:

15 TEMMUZ'UN GALİBİ BU MİLLET

15 Temmuz niye oldu? 15 Temmuz işte bu hizmetleri hazmedemeyenlerin operasyonudur. 15 Temmuz Türkiye'yi bir vagon olarak görmek ve göstermek isteyenlerin operasyonudur. Ne ile vurdular benim kardeşlerimi? Bizim uçaklarımızla, bizim silahlarımızla. 241 şehidimiz var. 2194 gazimiz var.

O akşam o bombaları yağdıranlar zannettiler ki güçlüler, F-16'lar güçlü, tanklar toplar silahlar güçlü. Bilmiyorlardı ki yer yüzündeki güç Allah'ın halifesi olan insandadır. yeter ki o insanlar şahadet makamında yürüsün. Biz milletimizle iftihar ediyoruz, gurur duyuyoruz. 15 Temmuz'un galibi bu aziz millettir.

İDAM DÜZENLEMESİ HAKLI BİR TALEP, BATI KARIŞAMAZ

Şimdi idam diyorlar bu haklı bir taleptir. Batı ne derse desin beni ilgilendirmiyor. Ben milletime bakarım. Bunun kararını parlamento verir. Benim milletim parlementoya çağrısını yapıyor idam diyor. Bana gelirse ben onaylarım. Ben 241 şehidimizi, bu katilleri unutamam bedelini unutmamam.Bu konuda batı konuşamaz. Kimse mağdur edebiyatı yapmasın  asıl mağdur şehit ve gazilerimizin yakınlarıdır.

HAYATI ZEHİR EDERİZ

15 Temmuz gibi bir ihanetin karşısında yapılabileceklerin asgarisi yapılıyor şu an. Türkiye adalet terazisini gözeten bir ülkedir. Bu kardeşinizi öldürmeye gelenleri öldürmüyor, onu yakalayıp adalete teslim ediyor.

Mağduriyet edebiyatıyla 15 Temmuz'un hesabının sorulmasının önüne geçmeye çalışan varsa beyhude uğraşıyorlar. Darbe başarılı olsaydı FETÖ mensuplarının bize ve milletimize neler yapabileceklerini çok iyi biliyoruz. Muhtemelen Suriye gibi, Irak gibi bir ülke haline gelmiş olacaktık. Türkiye'yi böyle bir uçuruma sürüklemek isteyenler tutuklanmış, finans kaynaklarına el konmuş çok mu? Bu vatanda kimse operasyon yapamaz, kendilerine hayatı zehir ederiz.

 // Ömer
Iktidar ve Milli Vekiller sakın yahudi Şarkıcı bızutusu ombudsman'a danışmadan öyle bir yasa çıkarma girişiminde bulunmasın! Malum haklı olarak IDAM TALEBI'nde bulunanları Ilkellik ile suçlayacak kadar haddini aştığı halde Külliyede ağırlanıp ödüllendirilmişti....
14 Ekim 2016 18:15
 // 02
İnşallah parlamento halkın idam istegine kayıtsız kalmaz....
14 Ekim 2016 17:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler