YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: Hesaplaşma peşinde değiliz
Başbakan Erdoğan, ''Şunu herkes bilsin ki biz, asla ve asla bir hesaplaşma içinde değiliz'' dedi.
Erdoğan: Hesaplaşma peşinde değiliz
10 Aralık 2012 / 20:36 Güncelleme: 10 Aralık 2012 / 21:20

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2013 Yılı Bütçe Kanunu Tasarısı'nın tümü üzerinde yaptığı konuşmada, AK Parti'nin 10 yıllık başarılı icraat dönemini, Cumhuriyet tarihinin tamamıyla kıyasladıklarında birilerinin rahatsız olduğunu belirterek, ''Şunu herkes bilsin ki biz, asla ve asla bir hesaplaşma içinde değiliz'' dedi.

Erdoğan, ''Bugün, bizim ekonomide elde ettiğimiz başarıları, Cumhuriyet'le bir hesaplaşma gibi lanse edenler, önce çıksınlar, müdahalelerdeki rollerini, darbeler karşısındaki destekleyici tavırlarını sorgulasınlar'' diye konuştu.

Başbakan Erdoğan, ''Demokrasiden de ekonomik kalkınmadan da terörle mücadelen de vazgeçmeden, asla geri adım atmadan bu kutlu yolda yürümeye, kardeşlik içinde Türkiye'yi büyütmeye devam edeceğiz'' dedi.

Erdoğan, BDP Genel Başkan Yardımcısı Gültan Kışanak'a, ''Allah aşkına soruyorum size o çocukların eline taşı, molotofu veren, buna sessiz kalan siz değil misiniz? Bütün bunların yanında siz değil misiniz o çocukları yokluğa yoksulluğa mahkum eden?'' diye seslendi.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler