YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: Her türlü zorluğun üstesinden gelecek güce sahibiz
Erdoğan: Her türlü zorluğun üstesinden gelecek güce sahibiz
29 Ekim 2015 11:51
Anıtkabir ziyaretinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Külliye'de kutlamaları kabul etti. AKM'ye gelen Erdoğan protokoldaki yerini aldı ve önemli mesajlar içeren bir konuşma yaptı.

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

" Aziz milletim, değerli vatandaşlarım, sevgili gençler. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Cumhuriyetimizin ilanının 92. yıldönümünü hep birlikte sevinçle coşkuyla yaşıyoruz. Millet olarak gerçekten çok zor şartlarda kurduğumuz Cumhuriyetimizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için mücadeleler ediyoruz. Bölgesinin en önemli ülkesi parlayan yıldızı haline geldik.Tüm mağdurların mazlumları umudu haline geldi. Birlik ve kardeşlik için verdiğimiz mücadelen rahatsız olanlar her dönemler karşımıza engeller çıkarmıştır. " 

"Şartlar ne olursa olsun, tarihe geçen bir istiklal mücadelesiyle kurduğumuz, cumhuriyetle taçlandırdığımız devletimize yönelik her türlü tehdidin üstesinden gelecek güce, imkana ve kararlılığa sahibiz. "

"78 milyon olarak ortak geçmişimizden aldığımız güçle, ortak geleceğimize yürümeye devam edeceğiz. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet ilkeleri etrafında bütünleştiğimizde, üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir sorunumuz yoktur."

Ayrıntılar gelecek...

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler