YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan, Gine Devlet Başkanı Conde ile görüştü
Erdoğan, Gine Devlet Başkanı Conde ile görüştü
03 Mart 2016 16:01
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, temaslarda bulunmak üzere geldiği Gine'de Devlet Başkanı Alpha Conde tarafından havalimanında karşılandıktan sonra Conde ile havalimanının VIP salonunda bir süre görüştü.

Erdoğan ve Conde daha sonra resmi görüşmede bulunmak üzere Devlet Başkanlığı Sarayı'na hareket etti.

Daha sonra gerçekleştirilecek heyetler arası görüşmenin ardından onuruna verilecek öğle yemeğine katılacak olan Erdoğan, Gine Devlet Başkanı Conde ile ortak basın toplantısı düzenleyecek. 

Erdoğan, Gine-Türkiye İş Forumu’nun ardından Batı Afrika’daki temaslarını tamamlayarak Türkiye’ye hareket edecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, temaslarda bulunmak üzere geldiği Gine'de Devlet Başkanı Alpha Conde tarafından havalimanında karşılandıktan sonra Conde ile havalimanının VIP salonunda bir süre görüştü. Erdoğan ve Conde daha sonra resmi görüşmede bulunmak üzere Devlet Başkanlığı Sarayı'na hareket etti. 

Daha sonra gerçekleştirilecek heyetler arası görüşmenin ardından onuruna verilecek öğle yemeğine katılacak olan Erdoğan, Gine Devlet Başkanı Conde ile ortak basın toplantısı düzenleyecek. Erdoğan, Gine-Türkiye İş Forumu’nun ardından Batı Afrika’daki temaslarını tamamlayarak Türkiye’ye hareket edecek. 


İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler