YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: Fırat Kalkanı son değil, ilk operasyonumuzdur!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Fırat Kalkanı bizim son değil, ilk operasyonumuzdur." dedi.
Erdoğan: Fırat Kalkanı son değil, ilk operasyonumuzdur!
17 Nisan 2017 / 20:45 Güncelleme: 17 Nisan 2017 / 20:59

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi şeref kapısı önünde kurulan platformdan vatandaşlara hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Suriye'de terör örgütlerine verdikleri destekle ülkemize karşı husumetlerini açıkça ilan etmekten çekinmeyenler şunu bilsinler, Türkiye ne pahasına olursa olsun, sınırlarının yanı başında bir terör örgütüne veya bir terör oluşumuna asla izin vermeyecektir." diye konuştu.

SON DEĞİL İLK OPERASYON

Erdoğan, "Bölgede paralı asker gibi kullandıkları teröristlerle Türkiye'yi dize getirebileceklerini sananlar yanıldıklarını çok yakında görecekler. Fırat Kalkanı bizim son değil, ilk operasyonumuzdur." ifadelerini kullandı.

 

AA

Kahraman Cumhurbaşkanımız
 // Rasim DUMAN
ABD'ye bugüne kadar kamuoyu önünde hiç bu derece net ve sert bir mesaj göndermemişti. Kapalı kapılar ardında, muhataplarına bundan çok daha sert konuştuğundan hiç şüphe etmiyorum. Demek ki, bizim farkında olmadığımız kadar "bıçak kemiğe dayandı". ABD-İNGİLTERE- İSRAİL Şer İttifakı'nın, TÜRKİYE üzerinde yapmaya çalıştıkları "ameliyatın", son safhaya geldiği, Reis'in sözlerinden anlaşılıyor. Seninleyiz Reisim, Cenâb-ı ALLAH (C.C.) yardımcın olsun....
17 Nisan 2017 Pazartesi 21:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler