YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan Eyüp Sultan'da Kur'an-ı Kerim okudu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eyüp Sultan camiinde sabah namazının ardından Eyüp Sultan Türbesi'ni ziyaret etti.
Erdoğan Eyüp Sultan'da Kur'an-ı Kerim okudu
02 Kasım 2015 / 09:53 Güncelleme: 02 Kasım 2015 / 09:59

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sabah saat 6:50 civarında Eyüp Sultan'a giderek önce burada cemaatle sabah namazına iştirak etti ardından Eyüp Sultan Türbesi'ne ziyaret gerçekleştirdi. 

Türbeyi ziyareti esnasında Kur'an da okuyan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kıraatı, vatandaşlar tarafından sosyal medyadan paylaşıldı.

Erdoğan, çıkışta basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

Milli irade dün 1 Kasım itibarıyla istikrardan yana tecelli etti ve o kısa süreli gelişmeler milli iradeye 'İstikrardan başka çıkış yok' dedi, böyle bir karar vermeyi ortaya koydu. Şu anda çıkan neticenin ülkemiz, milletimiz için hayırlara vesile olmasını Rabbim'den niyaz ediyorum.
Milletimden de en büyük istirhamım şudur, bir olalım, iri olalım, kardeş olalım, hep birlikte inşallah Türkiye olalım. Ülkemize en doğudan en batıya, en kuzeyden en güneye sahip olmadığımız sürece üzerimizde çok büyük oyunlar oynandığını görüyorsunuz. Her zaman bir şey söyledim, 'tek millet' dedim, 'tek bayrak' dedim, 'tek vatan' dedim, 'tek devlet' dedim. Bu dört tane başlık, bizim için adeta olmazsa olmazdır. Yani bizim bu dört başlığı çok zenginleştirmemiz lazım, güçlendirmemiz lazım ve üzerimizde oynanan oyunlara da buna sahiplenerek cevap vermemiz lazım.
Milletime şükranlarımı ifade ediyorum.

Acaba dünya medyası niçin bizim ülkemizle bu kadar ilgilenirken kendi ülkeleriyle ilgilenmiyorlar niye milli iradeye saygı duymuyorlar manidar olan budur.

1-083.jpeg

2-039.jpeg

3-014.jpeg

 // İbrahim fenerli
ALLAH seni başımızdan eksik etmesin büyük REIS...
02 Kasım 2015 20:50
 // alemdag
Anlamayanlar anlasin duymayanlar duysun bu zafer once allahin.sulahanin.suhedanin.ulemanin .rabbim daim etsin...
02 Kasım 2015 18:17
 // alemda
RABBIME SAYISIZ SUKURLER OLSUN KI BIZE BOYLE BIR LIDER REIS NASIP ETTI. RABBIM HAYIRLI SALIKLI UZIN OMURLER VE MILLETE HIZMET ETMESINI NASIP ETSIN....
02 Kasım 2015 18:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler