YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: "Eşkaller belli"
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığına yapılan saldırıları gerçekleştirilenlerin eşkallerinin belirlendiğini ve bu kişilerin en kısa zamanda yakalanacağını bildirdi.
Erdoğan: "Eşkaller belli"
20 Mart 2013 / 19:35 Güncelleme: 20 Mart 2013 / 19:48

Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığına yapılan saldırılara ilişkin, ''Tüm sivil toplum kuruluşlarıyla tüm medya kuruluşlarıyla bu sürece sahip çıkmak ve bu tür birkaç tane densiz, birkaç tane iradesini bir yerlere teslim etmiş taşeronlara biz bu süreci asla bırakmayız. Artık ortada güçlü bir irade vardır. Ortada güçlü bir AK Parti iktidarı vardır ve bu yola da aynı kararlılıkla devam edeceğimizi söylemek isterim'' dedi.

Erdoğan, ''Biz bunların hiçbirine pabuç bırakmayacağız. Geri durmak, geri adım atmak veya bu süreci ertelemek böyle bir düşünce söz konusu değildir. Kararlılıkla biz yine bu yolda yolumuza devam edeceğiz'' dedi

Erdoğan, ''Benim buradan ülkeme en önemli mesajım şudur. Bütün STK'larla, bütün medya kuruluşlarıyla bu sürece sahip çıkmak ve bu tür birkaç tane densiz, birkaç tane iradesini bir yerlere teslim etmiş taşerona, biz bu süreci asla bırakmayız. Artık ortada güçlü bir irade vardır. Ortada güçlü bir AK Parti iktidarı vardır. Ve bu yola da aynı kararlılıkla devam edeceğimizi söylemek isterim'' dedi.

Erdoğan, yarın ki nevruz kutlamalarıyla ilgili, ''Ben barışın miladından bahsetmiyorum. Barışa gölge düşürülmesin diyorum. Benim ülkemde zaten barış var. Benim ülkemde savaş yok. Kelimeleri dikkatli seçelim'' dedi.
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler