YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: Ermenistan ateşle oynuyor!
Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki gerginlikle ilgili "Bana göre Ermenistan ateşle oynuyor" dedi.
Erdoğan: Ermenistan ateşle oynuyor!
28 Nisan 2016 / 08:13 Güncelleme: 28 Nisan 2016 / 12:14

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hırvatistan'da kendisine eşlik eden gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan'a Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki gerginlik de soruldu.

İşte Erdoğan'ın o açıklaması;

ERMENİSTAN ATEŞLE OYNUYOR

Bana göre Ermenistan ateşle oynuyor. Türkiye’nin her vesileyle iyi niyet gösterdiği biliniyor. Bu çatışma ortamında Azerbaycan ve İlham Aliyev güç kazanıyor. Rusya da tam manasıyla Ermenistan’a destek veremiyor. En azından açıktan destek veremiyor, çünkü Azerbaycan ile de menfaat ilişkisi var.

Şu an Azerbaycan’ın ele geçirdikleri yerlerle ilgili olarak “Bizim için önemli değil” deseler de Ermenistan’ı korku sarmaya başladı. Azerbaycan’ın durumu çevresindeki ülkelere benzemez. Ne Gürcistan’a ne de Ukrayna’ya benzer.

Şah-Mat...
 // Lazoğlu...
Azeri Türk Ordusunu harbe hazır noktasında iyi eğittik.Artık,Tek Başlarına bile Rusya'ya yı dize getirirler...Onu Diyor Reis!...Bize yardım noktasında gerek bile kalmaz evelallah...Rabbim Türk ve Müslüman dünyasını korusun...Amin......
28 Nisan 2016 Perşembe 18:02
ayprensi
 // taner
BABA DİYORKİ AZERBAYCANIN ARKASINDA BİZ VARIZ DİĞER ÜLKELERLE KARIŞTIRMAYIN SOLUĞU ERİVANDA ALIRIZ DİYOR.....
28 Nisan 2016 Perşembe 11:41
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler