YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan, Erbakan'ı uyarmıştı!
Erdoğan, Erbakan'ı uyarmıştı!
17 Nisan 2012 12:52
Samanyolu Haberde çarpıcı açıklamalarda bulunan Şevki Yılmaz, Erdoğan'ın 8 yıllık kesintisiz eğitimle ilgili Necmettin Erbakan'ı uyardığını ancak sert cevap aldığını söyledi...

28 Şubat sürecinin önemli siyasi figürü, eski Refah Parti'li Şevki Yılmaz dönemin belediye başkanı Tayyip Erdoğan'ın Başbakan Erbakan'ı bir konuda uyardığını söyledi.

Eski Refah Parti'li Şevki Yılmaz, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın belediye başkanı iken, sekiz yıllık kesintisiz eğitim yasası için Erbakan'ı uyardığını ama sert karşılık bulduğunu açıkladı.

28 Şubat döneminin önemli tanığı Şevki Yılmaz konuk olduğu Samanyolu Haber'de çarpıcı açıklamalar yaptı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı iken Refah Partisi Meclis Grup toplantısına ilk kez katılarak dönemin Başbakanı Necmettin Erbakan'ı "Sekiz yıllık kesintisiz eğitim yasası"nın Meclis’e getirilmemesi için itiraz ettiğini söyledi.

Erdoğan'ın Erbakan'a "Sayın Hocam ben bu tehlikeyi gördüm, işlerimi bıraktım, ilk defa grubunuza katılıyorum. Siz buna imza atıp Meclis'e getirirseniz tabanda bitersiniz" diyerek uyardığını fakat Erbakan'dan sert karışılık gördüğünü kaydetti.

Yalancı Kim
 // Fatih
Birileri yalan söylüyor bu işte. Bence hayatı boyunca hiç döneklik yapmayan insanlar doğruyu söylüyor. Kim dönek kim değil onuda varın siz bulun artık SAYGILAR...
17 Nisan 2012 18:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler