YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan Demirtaş'a sert çıktı: "Haddini bilsin!"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çin'de gündemi değerlendirdi. Erdoğan'a Selahattin Demirtaş'la ilgili bir soru soruldu. Erdoğan o soruya: "Haddini bilsin, abisi dağda yetişmiş, fırsatını bulsa O da dağa koşacak" şeklinde cevap verdi.
Erdoğan Demirtaş'a sert çıktı: "Haddini bilsin!"
30 Temmuz 2015 / 09:10 Güncelleme: 30 Temmuz 2015 / 09:31

Cumhurbaşkanı Erdoğan, HDP Eş Genelbaşkanı Selahattin Demirtaş'ın "Suruç katliamını Saray'a bağlı özel gladyo örgütü yaptı" iddialarını sert bir dille reddetti.

Erdoğan şunları söyledi: 

"Her şeyden önce bu ifadeleri kullanan şahıs, 6-7-8 Ekim, 50 kişinin öldüğü o katliamın baş sorumlusudur. Şu anda dokunulmazlık zırhı altında bugüne kadar bu süreci ne yazık ki getirmiştir, lekelemiştir, gölgelemiştir. Şu anda da hala, Avrupa'nın ve ABD'nin bir terör örgütü olarak ifade ettiği PKK'ya yönelik böyle bir yaklaşımı ortaya koyamamaktadır."

Demirtaş haddini bilsin

"Bunların ağzından çıkan her kelamı kulaklarının duyması lazım. Her şeyden önce bu güne kadar ülkenin huzuru, refahı için çalışan bir Cumhurbaşkanına, kalkıp da bu tür yakıştırmaların içerisine girmek, olsa olsa sadece kendi üzerindeki o karanlık bulutları dağıtmaya yönelik adımlardır. Haddini bilsin."

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler