YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: Demirel her zaman saygıyla yad edilecek
Erdoğan: Demirel her zaman saygıyla yad edilecek
17 Haziran 2016 11:59
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, ülkenin gelişmesine ve kalkınma sürecine yaptığı katkılarla her zaman saygıyla yad edilecektir." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in, devlet ve siyaset adamı olarak, ülkenin gelişmesine ve kalkınma sürecine yaptığı katkılarla her zaman saygıyla yad edilecektir." değerlendirmesinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Erdoğan, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in vefatının yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında "Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, devlet ve siyaset adamı olarak, ülkemizin gelişmesine ve kalkınma sürecine yaptığı katkılarla her zaman saygıyla yad edilecektir. 9. Cumhurbaşkanımız Sayın Demirel'e vefatının yıl dönümünde Allah'tan rahmet niyaz ediyor, kendisini saygıyla anıyorum." ifadelerine yer verdi.

hiç unutulur mu.hele bizim nesil..
 // hursit dilaver
biz daha çok severiz. ömru ve ikbali 28 şubat sonrası vefa etseydi,kurandan 150 ayeti çıkarmanın bir mahzuru olmadığını anlatırdı.elbet daha dun akşam,'sizin camide teravih'de namaz sureleri mi, yoksa kurandan kısa ayetler mi okunuyor 'diye sorduğum ve cevabını alamadığım muslimler oldukça da böyle zatların el ustunde tutulması mukadder tabi.elbet zamanında kabinedeki tek nurcu olduğunu söylerdi.adı da nurlu suleymandı.ama bazı muzurlar da 9. senfoniyi ve 'arabistana' lafını unutmamışlar z...
17 Haziran 2016 Cuma 15:44
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler