YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: Çarkçı Kılıçdaroğlu bana iftira atıyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bingöl'de halka hitap ediyor. Erdoğan, muhalefeti eleştirerek, "Menderes'e köpek, bebek iftirası atmışlardı. Bize de altın klozet kapağı yalanıyla iftira yapıyorlar" dedi.
Erdoğan: Çarkçı Kılıçdaroğlu bana iftira atıyor
03 Haziran 2015 / 14:58 Güncelleme: 03 Haziran 2015 / 15:53

Bingöl'de halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhalefete yüklendi. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun iftira attığını, HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'ın bölücülük yaptığı belirten Erdoğan;  "Çarkçı Kılıçdaroğlu, Bölücü Demirtaş" dedi.

Erdoğan'ın konuşmalarından satır başları:

 "6-7-8 Ekim'de ne yaptı bu terör örgütünün arkasındaki partinin başındaki, dedi ki 'dökülün sokağa' ve 50 kardeşimiz öldü mü  Kimdi ölenler  Kürtler. Öldüren kim  Kürtler. Kürdü Kürde öldürttü bunlar. Bu ihanet şebekesine benim Zaza kardeşlerim, benim Kürt kardeşlerim evet der mi "

Bu millet zulmü unutmaz

"Bu millletin hafızası millete karşı hiçbir zulmü unutmaz. Sultanahmet Camii'nde Allah u Ekber,  Allah u Ekber derken herkes hıçkıra hıçkıra ağlıyordu. Ezan-ı Muhammedi'yle yeniden kavuşmak milletimizi bu kadar mesut etmişti."

Menderes'e iftira atmışlardı, bana da iftira atıyorlar

"Bursa'da ikindi ezanında 7 defa ezan okundu. Menderes bu yaptıklarını canıyla ödedi. Dün Menderes'i köpek, bebek iftirasıyla mahkeme karşısına çıkarmışlardı. Şimdi altın klozet kapağı yalanıyla bize yapıyorlar. Hemen cevabımızı verdik. Sonra hemen çark etti. Millet sana boşuna çarkçı Kemal demiyor. Bu millete yutturamazsınız. Yine millete rezil oldular."

Düne kadar birbirlerini yiyorlardı

"Yarabbi şükür diyerek yoluna devam ediyor. Ana muhalefetin genel başkanı çıkmış paralel örgütün gazetesine şunu diyor "Tek parti dönemi bundan daha iyiydi" Bunlar daha düne kadar birbirlerine neler söylüyordu."

Bunların aslı bozuk

"Bu paralel örgüt her zaman darbecilerin yanında yer aldı. o Pensilvanya'daki zat ne dedi: Başörtüsü fürüattır. İnziva için Amerika'ya gitti. "Taksim bizim kabemiz" diyenin bunlardan ne farkı var.
İnziva için Amerika'ya gidenle Taksim'i Kabe olarak görenleri nerede buluşturuyorsun Yarabbi? Bunların aslı bozuk".

Müttefikleri belli

Eski Türkiye artığı kim varsa, işbirliği yapmaktan çekinmiyorlar. Çağlayan Adliyesi'nde savcımızı şehit eden terör örgütü bunları destekliyor. Paralel örgütün gazeteleri bunları yere göğe sığdıramıyor. Darbeci Doğan medyası derseniz en büyük müttefikleri. Ermeni lobisi, eşcinseller, Alisiz Alevilik; bütün bu fitne temsilcileri bunların baş tacı. Türkiye'yi kendi müstemlekeleri gibi gören bazı uluslararası basın yayın kuruluşlarının desteğini de aldılar.

KK
 // uykucu
cehape'li Mersin Buyuksehir Belediyereisi Amerika'ya kacmis. Soylesene neden? Kac milyon Dolar goturmus kacarken? Ogullari hapiste, o parayi rahat yiyebiliyor mu Memphis'te?...
03 Haziran 2015 Çarşamba 15:54
hak tecelli
 // adalet ve kalkınma
Allah seninle olsun ey Cumhurbaşkanım!
Allah yar ve yardımcın olsun ey C.başkanım!
Allah uzun ömürler ihsan etsin sana ey Cumhurbaşkanım!...
03 Haziran 2015 15:49
ADALET
 // KAFKAS KARTALI
Rabbim sana ömür versin, baş komutanım, sen komutan bizler askerlerinizzz...
03 Haziran 2015 Çarşamba 15:21
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler