YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: "Bunlarla savaşmak için tüm yetkimi kullanacağım"
Başbakan Erdoğan Yeşilay'ın iftar programında konuştu. Son zamanlarda kullanımı yaygınlaşan Bonzai tehlikesini takip ettiğini söyleyen Erdoğan, tün yetkilerimi bunlarla savaşmak için kullanacağım dedi.
Erdoğan: "Bunlarla savaşmak için tüm yetkimi kullanacağım"
11 Temmuz 2014 / 23:59 Güncelleme: 12 Temmuz 2014 / 09:07

Başbakan Erdoğan, "Irak'taki rehine kardeşlerimizin bir an önce kurtarılması için elimizden geleni sabırla takip ediyoruz ama sabrımız artık son raddeye doğru geliyor. Bir Müslüman, bir Müslüman kardeşine böyle bir zulmü yapamaz" dedi.

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan, "Çankaya Köşkü'ne sıkışıp kalan, Türkiye ile, millet ile, dünya ile irtibatı zayıf bir cumhurbaşkanı profilinin ülkemizin ihtiyaçlarını karşılamayacağını düşünüyorum. Milletimizin teveccühüyle, desteğiyle yeni Türkiye'nin inşası yolunda aktif, mesele üreten değil, meseleleri çözen bir cumhurbaşkanı olma gayreti içerisinde olacağım" dedi.

"Bonzai adlı uyuşturucunun yol açtığı sıkıntıları yakından takip ediyorum"

Başbakan Erdoğan, "Son zamanlarda bonzai adlı uyuşturucunun yol açtığı sıkıntıları yakından takip ediyorum. Kimsenin tereddüdü olmasın. Tüm zararlı maddelerle olduğu gibi uyuşturucuyla da etkin mücadelemizi sürdürüeceğiz. Toplumumuzu, geleceğimizi doğrudan etkileyen bu tehditlere en küçük taviz vermeyeceğiz" dedi.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları,

- Uyuşturucu konusunda bir neslin yok oluşu sözkonusu.Bu mücadele bizim milli görevizdr.Bununla mücadeleyi sürdüreceğiz

- Sigara, alkol, uyuşturucu başta olmak üzere bunlarla mücadele için bütün yetkilerimi kullanacağım

- Ey İsrail Türkiye ile normalleşmek istiyorsan kara hareketine girişmemen, bombardımanı durdurman gerekiyor

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler