YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: "Biz sizin yazılarınızla gelmedik"
Paralel medyanın AK Parti'nin kapatılması için gösterdiği gayrete Erdoğan'dan sert tepki geldi. Erdoğan, 'biz sizin yazılarınızla gelmedik' dedi.
Erdoğan: "Biz sizin yazılarınızla gelmedik"
15 Şubat 2014 / 22:44 Güncelleme: 15 Şubat 2014 / 22:44

Paralel medyanın AK Parti'yi kapatma davası istemesine sert tepki gösteren Erdoğan, "biz sizin yazılarınızla gelmedik, biz halkın iradesiyle geldik" ifadelerini kullandı.

Başbakan şöyle konuştu:

17 Aralık dalgasında içeri alınanalar, o düzmece senaryoyu hazırlayanlar, orada hukuk vardı öyle mi? Orada hukuk vardı diyenler, şimdi niye aynı şekilde hukuk vardı diyemiyorlar?

Hukuk şimdi tecelli etti mi diye rahatsız oluyorlar?

Bu ülkede profesör olduğunu zanneden birileri, bu paralel yapının yandaşı olan bazı gazeteler ile birlikte AK Parti’yi kapatılmasına dair haberler, yazılar yazıyorlar.

Sizin nereniz demokrat? Sizin halkın iradesine zerre kadar saygınız yok!

Biz sizin yazılarınızla gelmedik. Biz milletimizin iradesiyle geldik, bu iradeyle gideriz.

Rahatsız oluyorlar çünkü kirli çamaşırları ortaya çıkıyor

O havalimanını yapanlar 42 milyon dolar harcayarak bunu yapacaklar, bakın her türlü oyun oynanıyor. Yok yürütmeyi durdurma kararı, yok bilmem işte orayı alanlar nasıl aldı? Her türlü oyun, her türlü tezgah.Bir medya grubunu oradaki girişimcilerden bir tanesi almaya çalışıyor ve oradaki haklarını, hisselerini devrediyor, satıyor sen nasıl bunu alırsın? Sanane alır. Bunun devletle ne alakası var. İki ayrı grubun böyle alışveriş yapması bile onları rahatsız etti. Niye rahatsız etti? Çünkü kirli çamaşırlar ortaya çıkıyor da onun için.

Hizmet etmeye devam edeceğiz

Önümüzdeki yıl Marmaray’ın yanında lastikleri araçların geçeceği yeni bir tüp geçiti inşa ederek Boğaz’ı dördüncü olarak oradan da geçiyoruz. 3.Köprü’yü de açacağız. İstanbul bunları yaşıyor. Şehrin tarihi dokusunu bozmadan. İstanbul’da ulaşıma nefes aldırmak için için çok büyük yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Önümüzde engeller çıkarmaya çalışıyorlar. Bizi yavaşlatmaya, bizi durdurmaya, çalışmalarımızı sabote etmeye çalışıyorlar. Hiçbirine boyun eğmiyoruz, hiçbirine aldırmıyor, hizmet yolculuğuna devam ediyoruz. İstanbul için, Türkiye için ne gerekiyorsa onu yapıyor, halkımıza en kaliteli, en modern hizmetlerle buluşturuyoruz. İstanbul’un nereden nereye geldiğini en iyi sizler biliyorsunuz.

anca gidersiniz
 // mtn dgrmnci
eleştire biliriz ama başbakana istifa et diye bilmemiz için en az 51 milyona sormalıyız çoğunluk ne diyorsa o olur çok meraklıysalar basın mesupları ve sahibleri kendileri aday olsunlar oturdukları yerden ahkam keseceklerine. başbakana istifa et diye biliyorsanız demeki bu ülkede demokrasi var ama adam gibi muhalefet yok...
16 Şubat 2014 Pazar 10:01
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler