YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: Başarılı bir operasyonla kurtarıldılar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Musul'daki 49 Türk rehinenin Türkiye'ye getirilmesiyle ilgili, " rehineler yapılan başarılı bir operasyonla kurtarılmıştır" dedi.
Erdoğan: Başarılı bir operasyonla kurtarıldılar
20 Eylül 2014 / 09:30 Güncelleme: 20 Eylül 2014 / 09:42

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Irak'ta bir süredir alıkonulan Musul Başkonsolosumuz, ailesi ve Başkonsolosluğumuzda bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, yapılan başarılı bir operasyonla kurtarılmıştır.

Öncelikle, uzun süredir özgürlüklerinden mahrum kalmış olan Başkonsolosumuz ve ailesine, çalışma arkadaşlarına, Türkiye Cumhuriyeti'nin tüm aziz vatandaşlarına geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, milletimizin gözü aydın diyorum"

Gizlilik içinde planlandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Önceden planlanmış, tüm detayları hesap edilmiş, tam bir gizlilik içinde bugün gece boyu devam ederek, sabaha karşı başarıyla tamamlanan bu operasyondan dolayı, Sayın Başbakan ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Milli İstihbarat Teşkilatımız, alıkonulma hadisesinin başlamasından bugüne kadar meseleyi çok hassas şekilde sabırla, özveriyle takip etmiş; nihayetinde başarılı bir kurtarma operasyonu yapmıştır."

İşte Büyük Türkiye'nin ulaştığı seviye

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Operasyonun son derece başarılı biçimde yürütülmüş, vatandaşlarımızın Türkiye'ye intikal ettirilmiş olması, Büyük Türkiye'nin ulaştığı seviyeleri göstermesi bakımından da son derece önemlidir ve değerlidir."

08:58
 // rizvan bu sana
Kardes, sen haberi nereden okuyorsun? Zaman? Sozcu? Yada bu dis ulkelerin kokusmus gazetelerinden mi? Yada teror orgutu icerisinde tanidik mi var? Birakin "bok" atmayi, artik yeter, adam olun az biraz! Londra, Sami...
21 Eylül 2014 08:58
Hii
 // Rızvan
Ne alaka ya adamlar kendi rızalarıyla serbest bırakmışlar :)...
20 Eylül 2014 11:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler