YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: "Artık inlerine girilmiştir"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, EPDK ve Enerji Uzmanları derneğinin düzenlediği zirvede konuştu. Paralel Yapı hakkında sert ifadeler kullanan Erdoğan, "Artık inlerine girilmiştir. Eteklerde daha çok gizli şeyler var, hepsi dökülüyor, dökülmeye devam edecek" dedi.
Erdoğan: "Artık inlerine girilmiştir"
20 Ocak 2015 / 10:49 Güncelleme: 20 Ocak 2015 / 12:29

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye'nin enerji politikalarıyla ilgili ilişkin detayları içeren görüşmelerin dinlenip medya aracılıyla cümle aleme servis edilmesi herhalde 'habercilik çabası' olarak değerlendirilebilecek bir konu değildir" diye konuştu.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

Nasıl dün Gezi'nin, 17-25 Aralık, aslında ne olduğu ortaya çıktı, çıkıyor. Şunu da buradan söyleyeyim: Daha çok şeyler dökülecek. Eteklerde daha çok gizli şeyler var, hepsi dökülüyor, dökülmeye devam edecek. Bütün bunlar karşısında gerekeni yapıyoruz, yapacağız.

Bugün de Cizre'de tezgahlanmaya çalışılan olayı biliyor ve ona göre de tedbirimizi alıyoruz. Düşünebiliyor musunuz, bu devletin resmi giysileri içerisinde olan, bu devletin zırhlı araçlarıyla caddenin kenarına bombayı koyanları görüyor musunuz  Ve arkasından yine aynı şekilde devletin bir başka görevlisi bunu yakalayabiliyor, hamdolsun.

Artık inlerine girilmiştir. Ülkemizi uluslararası alanda terörle özdeşleştirme çabalarının aslında hangi dertlerden, hangi sıkıntılardan kaynaklandığını gayet iyi biliyoruz. Türkiye'yi yolundan, hedeflerinden alıkoymak için içeride ve dışarıda hangi çevrelerin ittifak içinde olduğunun gayet iyi farkındayız. Hangi kazanlarda, hangi fitnelerin kaynatıldığını, kimlerin bunların ateşine odun taşıdığını da önüyle arkasıyla çok iyi görüyoruz.

 

sayin devlet baskanimizin
 // gündüzbey
...en cok sevdigim cümlelerin basinda ´´inlerine girecegiz´´söylemidir, ve basta bunun icin seviyorum recep tayyip erdogani. ...
20 Ocak 2015 Salı 23:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler