YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: Anadolu çocuklarını 'hizmet' diyerek devşirdiler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, paralel yapıyı hedef alarak, "Hizmet diyerek devşirilen Anadolu çocukları ülkemizin itibarını lekelemek için kullanılıyor" dedi.
Erdoğan: Anadolu çocuklarını 'hizmet' diyerek devşirdiler
07 Mayıs 2016 / 18:36 Güncelleme: 07 Mayıs 2016 / 20:11

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

TÜRKİYE, EMİN ADIMLARLA 2023 HEDEFLERİNE YÜRÜYECEK

Sizler bu şekilde dik durduğunuz müddetçe Türkiye emin adımlarla 2023 hedeflerine yürüyecek, tüm kriz beklentilerini bir kez daha inanıyorum ki boşa çıkaracaktır.

Sizin iradenizi istiskal etmek, aşağılamak, gasbetmek için nöbet bekleyenler hep hayal kırıklığına uğrayacaktır. Spekülasyonlarla servetine servet katmaya alışmış simsarlar, umduklarını bulamayacaklardır.

Kandan ve candan beslenen vampirler gibi ülkemizin üzerine atlayan teröristler de onların iplerini ellerinde tutanlar da gayelerine ulaşamayacaklardır."

BUNLAR İÇİN TÜRKİYE UĞRUNA CAN VERİLECEK BİR VATAN DEĞİL

Millet nazarında hiçbir karşılıkları olmadığı halde millete mürebbiyelik yapmayı kendilerine hak görenler milli iradenin güçlenmesini bir türlü kabullenemediler çünkü bunlar için Türkiye, uğruna can verilecek bir vatan değil, sadece imkanlarından faydalanacak bir ülkedir.

Millete tepeden bakmaya, milleti hor görmeye alışanlar yeni Türkiye'yi kendileri için yaşanmaz bir yer olarak ifade etmeye başladılar

KÜRESEL KRİZLERE DİRENÇ KAZANDIK

Dünyanın en ücra köşesindeki bir ülke dahi hapşırsa nezle olan bir Türkiye'den küresel krizlere direnç kazanmış, kendi imkanlarıyla bu krizleri aşan bir Türkiye'ye geldik. En ücra bir ülke dahi hapşırsa nezle olan bir Türkiye'den küresel krizlere direnç kazanmış bir Türkiye'ye geldik.

PARALEL İHANET MENSUPLARI TERÖR ÖRGÜTLERİYLE BİR ARADAYDI

Son Amerika ziyaretimizde, konferans vermek üzere gittiğimiz binanın önünde gördüğümüz utanç tablosu, bu çetenin artık kimlerin oyuncağı olduğunun en son örneğidir.

Bölücü terör örgütünün mensuplarıyla, Ermeni diasporasıyla birlikte hareket etmekten, aynı safta yer almaktan çekinmeyen Paralel ihanet çetesinin mensupları adeta ülkeleriyle hiçbir bağlarının kalmadığını ilan ediyorlar.

Ermeni Asala örgütünün mensuplarıyla bir aradaydılar, YPG ile bir aradaydılar ve orada el ele onların bayraklarının önünde, paçavralarının önünde bize karşı slogan atıyorlardı.

ANADOLU ÇOCUKLARINI 'HİZMET' DİYEREK DEVŞİRDİLER

Milleti hor görmeye alışanlar yeni Türkiye'yi kendileri için yaşanaz yer olarak görmeye başladılar.
Kendi ülkesine karşı her dönemde farklı kimliklerle karşımıza çıktılar. Kimi zaman darbeci, kimi zaman gezici, kimi zaman paralel yapı oldular.

Paralel çete, milletimizin çocuklarının rızkından keserek verdikleri hayrı Türkiye karşıtı lobilere peşkeş çekti. Hizmet diyerek devşirilen Anadolu çocukları ülkemizin itibarını lekelemek için kullanılıyor.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler