YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan açıkladı: Az önce bir helikopterimiz düşürüldü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda Afrin Harekatı'nda bir helikopterimizin düşürüldüğünü açıkladı.
Erdoğan açıkladı: Az önce bir helikopterimiz düşürüldü
10 Şubat 2018 / 14:37 Güncelleme: 10 Şubat 2018 / 15:26

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti istanbul İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme toplantısında Afrin'de bir Türk helikopterinin düşürüldüğünü açıklayarak, "Güvenlik güçlerimiz büyük bir mücadeleyi yürütüyor.Bu sabah itirabiyle 1141 terörist etkisiz hale getirildi.  Az önce bir helikopterimiz düşürüldü.   Tabi ki bütün bunlar olacak. Bir savaşın içindeyiz. Kaybımız da olacak ama verdirdiğimiz kayıplar da olacak. Dün çok miktarda füze depolarını yok etmiştik. Tabi bunlar çıldırtıyor bunları. Bunların bedelini çok ağır ödeteceğiz. Bizim bir helikopterimiz gidecek ama bunun bedelini onlar katbekat ödeyecekler." dedi.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle;

Ülkemizde değişimin ve yenileşmenin öncülüğünü AK Parti olarak kimseye bırakmamakta kararlıyız. Başka partilerde bazıları sıkı sıkıya koltuklarına yapışabilirler ama AK Parti'de öyle olmadı, olmayacak. Çünkü bizim için siyaset ülkeye ve millete hizmet yolunda bayrak yarışıdır. Bu ekip çalışmasında günü geldiğinde her arkadaşımız bayrağı yeni bir kardeşimize devrederek kendisi farklı hizmet alanlarına yönelmekten asla imtina etmedi, etmeyecektir. Bu bir davadır, hizmet etmede alan çoktur. Bugün de İstanbul'da işte böyle bir bayrak değişimine şahit olduk.

SELİM TEMURCİ İLE FARKLI GÖREVLERDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı görevini Selim Temurci'den alan Bayram Şenocak kardeşimi tebrik ediyorum. Selim Temurci kardeşimle farklı görevlerde çalışmaya devam edeceğiz.Ülkemizde değişimin öncülüğünü kimseye bırakmamakta kararlıyız. Bizim için siyaset ülkeye ve millete hizmet yolunda bir bayrak yarışıdır.

EKSİKLERİMİZ ELBET VARDIR

Bir yandan belediyelerimizle bir yandan geçtiğimiz 15 yıllık dönemdeki hükümetlerimiz, bakanlıklarımız, resmi kuruluşlarımız vasıtasıyla İstanbul'u tarihine ve şanına yakışır bir şehir hale getirmeye gayret ediyoruz. Eksikliklerimiz elbette vardır, her şey tamdır diyemem, böyle bir iddiam da yok. Hatalarımız da olmuştur ama milletimiz şundan emin olsun ki nasıl bu ülkeye karşı taammüden en küçük bir zarar verme düşüncemiz ve eylemimiz olamaz ise İstanbul'a karşı da aynı hissiyat içindeyiz. Hiç kimse merak etmesin eksikler giderilir, hatalar düzeltilir.

KIZIL ELMA O BÜYÜK HEDEFİN 

Batı için İstanbul Türk’tür; yani İslam’ın sembolüdür. Doğu için de İstanbul Türk’tür; yani ecdadımızın ‘Kızıl Elma’ dediği o büyük hedefin, o hiç bitmeyecek büyük yürüyüşün sembolüdür.”

AZ ÖNCE BİR HELİKOPTERİMİZ DÜŞÜRÜLDÜ

Güvenlik güçlerimiz büyük bir mücadeleyi yürütüyor.Bu sabah itirabiyle 1141 terörist etkisiz hale getirildi.  Az önce bir helikopterimiz düşürüldü.   Tabi ki bütün bunlar olacak. Bir savaşın içindeyiz. Kaybımız da olacak ama verdirdiğimiz kayıplar da olacak. Dün çok miktarda füze depolarını yok etmiştik. Tabi bunlar çıldırtıyor bunları. Bunların bedelini çok ağır ödeteceğiz. Bizim bir helikopterimiz gidecek ama bunun bedelini onlar katbekat ödeyecekler.

STK'LARA YÖNELİK YENİ DÜZENLEME

Şimdi yeni bir hazırlık var. Bu hazırlıkla da Türkiye'de Odalar Birliği, aynı şekilde Tabipler Birliği buna benzer birçok STK'lar, kanunla kurulmuş olanlar, bunlar yeni bir düzenlemeyle, yeni bir şekil alacak ve bundan sonraki süreçte öyle devam edecek. Yani, bu STK'lara oturanlar ilanihaye burada artık kalamayacaklar. Her düşünce grubu kendi STK'sını kurar, o STK'sıyla yola devam eder.

Balık hafızalıları ayık tutmak lazım Hurşit
 // Ömer
Hurşit aga, Alakasız bir şey yazayım mı? sn. cumhurbaşkanımız'ın yurtdışı temaslarında konuk olduğu devlet başkanları papa dahil dikkatini çeken şey nedir desem? Peki bizim devlet adamları ve misafirler arasına konulan şatafatlı ŞAMDAM neyin nesi? Osmanlıyı veya Müslüman'lığı diyelim belirten bir ŞEY'imiz yok mu?

Ezan-ı Muhammed-i'nin kısılmasın, Camilerin en ufak bir zarar görmesine dahi razı olanın, sevinenin imanından şüphe ederim. Razı olacak olanların üzerinden Allah'ın lanet ve gazabı eksilmesin.
Bu Millet nedense hiçbir şey olmamış gibi dünü unutuveriyor.
Beş yıldır diyoruz. "Elbebek gülbebek Mütefiğimizin yavru devletçiği komşumuz hayırlı olsun"
Herşey ortada. Suç...
11 Şubat 2018 Pazar 22:48
k0rkunuz afrinde ezan 0kunup, camilerin açılması
 // hursit dilaver
ömer kardeş ç0k memnun bu işten demek.elbette CHP başta 0lmak uzere butun,laikist,aydınlanmacı,devşirme,levanten ne varsa hepsi afrine girmemize karşı.PKK da karşı batı da karşı.elbet karşı 0lacaklar,AFRİNDE YASAK 0LAN EZAN,KURAN VE CAMİ,NAMAZ SERBEST 0LACAK.AYNEN 1950 S0NRASI GİBİ..bunun için asla istemezler afrie girmemizi..1930larda yapamadığımız MADETSİZ ŞEHİRLER BAŞTA AFRİN 0LMAK UZERE K0BANİDE,MUMBİÇTE VE AFRİNDE VE DİGER YERLERDE UYGULANIY0R.EZAN YASAK,CAMİ YASAK..yabancı mı bunlar size.y00k canım bizim neslin buyukleri aşınadır.bu laikçiler de hayallerinin afrinde,mumbiçte gerçekleştiğini görunce mutlu 0luy0rlar.ÖMER GARDAŞ da MUTLU MU..batı da ayakta,ezan 0kunacak diye çıldırdılar...
11 Şubat 2018 Pazar 00:05
 // Çetin
Ya ömer beeeeeeeeeeeeeeee..........................................................................................................................................................................................................................................................................................! Yaa bilmem anlatabildim mi?...
11 Şubat 2018 00:00
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler