YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: "ABD'de Halkbank'ı yıkma projesi imzalandı"
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'da havaalanında önemli açıklamalar yaptı.
Erdoğan: "ABD'de Halkbank'ı yıkma projesi imzalandı"
22 Aralık 2013 / 18:39 Güncelleme: 22 Aralık 2013 / 18:42

Giresun'daki programının ardından Trabzon'a gelen Başbakan Erdoğan'ı Trabzon Hava Limanı'nda Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, bölge milletvekilleri ile öteki ilgililer karşıladı.

İşte Başbakan Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

CHP ve MHP'ye sert tepki

- Biz geçmişteki CP iktidarlarına benzemeyiz, MHP'ye hiç benzemeyiz. MHP konuşuyor sen neye konuşuyorsun halk sana görev verdi 5 yıl kalamadın kaçtın gittin. Ozamanlarda Ziraat Bankası borç kaydı yapıp diyordu. bugün ne durumdayız bir bakın.

ABD'de Halkbank'ı yıkma projesi

- Nisan 2013'te Halkbank'ı yıkmaya dönük proje yaptılar, amaçları bankamızı yıkmak, biz bu oyunlara gelmiyoruz gelmeyiz. Halk Bankamızı bunlara yedirmeyiz.

Gülen'e beddua cevabı

- Sadece bunlarla kalmıyoruz, Sevgili gençler biz Müslüman'a lanet edilmiş bir toplum değiliz. Lanet Müslümanlar arası öyle kötü bir şeydirki döner dolaşır onu yapana gider. Milletin bölünmesine vesile olanlar iflah olmaz. Birileri bilbortlara kardeş olacaz diye reklam koymuş gezicilerle kardeş olacaz diye, sizin kardeşliğiniz elinde molotof olana karşımı? Sizin kardeşliğiniz polisimi hedef alana yakıp yıkana karşı mı?

Pakistan ziyareti

- Şimdi biz Pakistan'a bir yolculuğa çıkıyoruz, benim sizden bir isteğim var hanım kardeşlerim kapı kapı dolaşacağız, bildiklerimizi kardeşlerimize anlatacaz. ben inşallah Pakistan'a da selamlarınızı ileteceğim. Gençler sizler de dik durun, Allah'ın izniyle 30 Mart'ta alnımızın akıyla çıkacağız.

 

 

vallahü galibün ala emri
 // mehmet elmalı
ÜSTADIMIZ YÜRÜ ALLAH BİZİMLE BERABERDİR...MUTLAKA ALLAH IN EMRİ GALİP GELECEKTİR....
22 Aralık 2013 Pazar 19:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler