YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Enver Ören örnek bir insandı"
"Enver Ören örnek bir insandı"
23 Şubat 2013 08:46
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, medya sektöründe herkesin ''Enver ağabeyi'' olan rahmetli Enver Ören'in, binlerce kişiye istihdam sağlayan, Türkiye'ye değer katan bir işveren, gazeteci, örnek bir insan olduğunu bildirdi.

 

 
 
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Enver Ören'in vefatı dolayısıyla başsağlığı mesajı yayımladı.
 
Mesajında, Ören'in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendiğini belirten Çağlayan, şunları ifade etti:
 
''Ülkemizin değerlerinden, Türkiye gazetesinin kurucusu, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı, değerli insan Enver Ören'in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Medya sektöründe herkesin 'Enver ağabeyi' olan rahmetli Enver Ören, binlerce kişiye istihdam sağlayan, Türkiye'ye değer katan bir işveren, gazeteci, örnek bir insandı.
 
Türkiye, yeri doldurulamayacak, değerli bir insanı kaybetti. Bıraktığı eserleriyle anılacak olan rahmetli Enver Ören'e Allah'tan rahmet diliyorum. Tüm sevenlerine, ailesine, TGRT, Türkiye Gazetesi, İhlas Haber Ajansı çalışanlarına ve medya dünyasına başsağlığı diliyorum. 74 yıllık yaşamı boyunca 'Enver ağabey' olarak bilinen rahmetli Enver Ören'in mekanı cennet olsun.''
 
 
AA
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler