YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
En ilginç rekor denemeleri
En ilginç rekor denemeleri
21 Mayıs 2010 18:30
İzmir'de bir alışveriş merkezinde Guinness Dünya Rekorları Denemeleri (GWR) kapsamında çeşitli alanlarda rekor kırma denemeleri yapılacak.

Forum Bornova AVM'den yapılan yazılı açıklamada 24-25 Mayıs 2010 tarihlerinde düzenlenecek denemelere başvuru yapan herkesin katılabileceği belirtildi.

Açıklamada denemeler kapsamında elastik yapısı nedeniyle ''Yoma Adam'' lakabıyla tanınan İlker Çevik'in 25 Mayıs tarihinde Çin halkasından geçme gibi yeni rekorlara imza atmak için mücadele vereceği belirtildi.

Etkinlikte sandalyede en hızlı dönme, en fazla sayıda yastık kılıfı geçirme, en yüksek sesle çığlık atma, FIFA/PS3 futbol oyunları, en fazla tişört giyme ve konserve kutularından en hızlı piramit yapma gibi konularda rekor kırma denemesi yapılacağı bildirildi.

Açıklamada daha önce de Forum İstanbul'da ''En Fazla Öpücük''; Forum Ankara Outlet'te ''Dünyanın En Büyük Etiketi''; Forum Kapadokya'da ''Dünyanın En Büyük Çömleği''; Forum Çamlık-Denizli'de ise ''Dünyanın En Büyük Bornozu'' ile Forum Aydın'da 525 efenin katıldığı zeybek oyunuyla çeşitli rekorların kırıldığı hatırlatıldı. AA
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler