YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emrullah İşler: 'Bayrak indi, paralelciler bayram yaptı'
Lice'de yaşanan Bayrak skandalının ardından açıklamalarda bulunan Emrullah İşler, "Paralel örgüt üyeleri ve sempatizanlarının sosyal medyada adeta bayram yaptıklarını görüyoruz" dedi.
Emrullah İşler: 'Bayrak indi, paralelciler bayram yaptı'
10 Haziran 2014 / 11:36 Güncelleme: 10 Haziran 2014 / 11:36

Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Diyarbakır Lice’de Askeri Garnizon’da Türk bayrağının indirilmesi olayına ilişkin, “Bu olay yaşandıktan sonra paralel örgüt üyeleri ve sempatizanlarının sosyal medyada adeta bayram yaptıklarını görüyoruz" dedi.

Başbakan Yardımcısı İşler, katıldığı bir canlı yayında Diyarbakır Lice’deki Türk bayrağının indirilmesi olayıyla ilgili sert açıklamalarda bulundu. Olayın çok çirkin bir provokasyon olduğunu belirten İşler, “Başbakanımızın bayrak konusundaki hassasiyeti herkesin malumudur.

AK Parti olarak yola çıkarken ’tek bayrak, tek devlet, tek millet’ demiştik. Uluslararası toplantılarda yerdeki bayrağı yerden alarak cebine koyması, Başbakanımızın bayrak konusundaki hassasiyetini gösteriyor. Bayrak bizim kutsalımızdır, bayrak konusunda yapılan provokasyonu kabul etmemiz mümkün değil. Soruşturmalar başlamıştır, suçlu bulunan görevliler cezalandırılacaktır" diye konuştu.

“Paralel örgüt üyeleri sosyal medyada bayram yaptı"

İşler, bayrak indirme olayı ile ilgili sosyal medyada yazılanlarla ilgili “Bu olay yaşandıktan sonra paralel örgüt üyelerinin ve sempatizanlarının sosyal medyada adeta bayram yaptıklarını görüyoruz. ‘Bu olay yaşandı, hükümet zor duruma düştü, biz de sevinelim’ diyorlar. Hükümete nasıl zarar verebiliriz diye düşünüyorlar. Aynısını 30 Mart öncesinde de yaptılar ama halktan tokat yediler. Sağduyulu kardeşlerimize sesleniyorum böyle bir olaya sevinilmez” değerlendirmesinde bulundu.

 

İHA

bayrak dostları (!)-3
 // ibrahim kıyakoğlu
çok ÖZEL bir genel başkan gidecek yerine partisinin kürt manifestosunu canlı yayında gümbür gümbür sayabilecek bir ana muhalefet partisi genel başkanı geldiği gün bu ülkede bütün sorunların büyük ölçüde çözüldüğünü göreceğiz. saygılarımla......
10 Haziran 2014 Salı 17:25
paraleli tasviye edilsin istiyoruz..
 // alemci
ama sadece ak partide üç beş bakan millet vekili en etkilide başbakan mücadelesini sürdürüyor allah aşkına bu yapı türkiyenin tüm değerlerine düşman her yolu deniyor hala kurumlarda etkin askeri tatbikatlarda saman tv afrika seyrü seferinde bulunan savaş gemilerinden tatbikat görüntüleri yayınlıyor bu ne lahana bu ne perhis yer değiştirmelerle pasif konuma getirmeyle olmaz devlet bazılarına hukuksuz gilebiliri denemeli ihanet edenlerin biletini kesmeli enazından devletten hala maaş almamalı....
10 Haziran 2014 Salı 13:23
bayrak dostlatı (!) 2
 // ibrahim kıyakoğlu
güvenlik güçlerimiz aldıkları emirler dolayısiyle çok sabırlı ve çok dikkatli davranmaktadırlar ama bütün bunlara rağmen bu bayrak olayı milletimizi çok üzmüştür görüntülerden anladığım kadarıyla dahilde bulunan bu direğe çıkan çocuğu durdurmak için silaha gerek yoktu onlarca asker bunun durdurabilirdiler tabi bu yüzden birlik komutanı da sorgulanacaktır inşallah çözüm sürecine hiçbir katkıları olmayan dersim katliamından dolayı alevi vatandaşlarından hala özür dileyemiyen çok ÖZEL bir genel baş...
10 Haziran 2014 Salı 11:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler