YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emre Uslu yurt dışına mı kaçtı?
Emre Uslu yurt dışına mı kaçtı?
02 Nisan 2014 15:35
Seçimlerden önce Brüksel'e giden Taraf yazarı Emre Uslu'nun ortaya çıkan seçim tablosu sonrası Türkiye'ye dönmeyeceği iddia edildi.

Başbakan Erdoğan'ın seçim sonuçlarının netleşmesinden sonra yaptığı açıklamada Gülen Hareketi'ne savaş ilan ederken gözlerin çevrildiği yurt dışındaki isimlerden Taraf gazetesi yazarı Emre Uslu'nun Türkiye'ye geri dönmeyeceği iddia edildi.

Wall Street Journal'ın haberine göre Uslu seçimlerden önce gittiği Belçika'da kalmaya devam edecek.

Erdoğan "kaçanlar kaçtı" demişti

Başbakan Gülen Hareketi'ne dönük ağır suçlamalarda bulunurken "kaçanlar kaçtı kalanlar da kaçmaya çalışacak" demişti.

Erdoğan Ali Fuat Yılmazer, Önder Aytaç ve Emre Uslu için yurt dışına çıkış yasağı için girişimde bulunurken ilk bombayı Emre Uslu patlattı.

Wall Street Journal Türkiye'nin haberine göre Erdoğan'ı şiddetli bir şekilde eleştiren köşe yazarı Emre Uslu salı günü yaptığı açıklamada Pazar günkü seçimler öncesinde gittiği Brüksel'de kalmaya devam edeceğini söyledi.

Suriye ses kaydı için suçlanmaktan korkuyor 

Zaman ve Taraf'ta yazıları çıkan Uslu, hükümetin kendisini Türk yetkililerin Suriye'ye yönelik askeri müdahaleyi değerlendirdiği görüşmenin ses kayıtlarını sızdırmakla suçlamasından korktuğunu söyledi.

Uslu verdiği röportajda, "Belli grupları hedefleyecek siyasi bir kampanya başlatmaya çalışıyorlar. Bu yalnızca bir başlangıç" dedi.

Sakalıyla twitterda gündem olmuştu

Emre Uslu seçim sonuçları için Twitter'da iddialı bir bahis oynamış ve "AKP yüzde 35'in üstüne çıkarsa sakalımı keseceğim" vaadinde bulunmuştu.

AK Parti'nin yüzde 45'lere dayanan oy oranıyla zor durumda kalan Uslu bu kez çıtayı yüzde 45'e çıkarmış ve sakalını kesmeyeceğini açıklamıştı.

CİA in GİZLİ FİRAVUNLARI
 // BEDRİRN KEFENSİZ SANCAKTARI
Sizin gibi cia elemenlarının gerçek yüzleri ortaya çıkınca maçanız yemediği için çarayi kaçmakta bulursunuz.Dünyanın öbür ucunada kaçsanız inlerinize girip sizleri bulup adalete teslim edeceğiz.Sizin gibi tapınakçıların ve neoconcuların maşalığını yapanların sonu ad ve lut kavimlerinden beter olacaktır.Bütün insanlığı kaosa,savaşa,katletmeye değil,barışa yaradanın adaletine insani değerlere,insanın insana değer verdiği bir dünyaya davet ediyoruz....
02 Nisan 2014 Çarşamba 17:09
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler