YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emre Uslu gerçek yüzünü gösterdi! Provokasyona tam destek!
Emre Uslu gerçek yüzünü gösterdi! Provokasyona tam destek!
14 Ocak 2015 15:15
Paralel Yapı elemanı Emre Uslu, Cumhuriyet gazetesinin Charlie Hebdo'nun Müslüman dünyasını rencide eden karikatürlerine sayfalarında yer vermesine destek çıktı. Uslu ayrıca Gülen Hareketi'nin de kendisiyle aynı fikirde olduğunu söyledi.

Charlie Hebdo dergisinin özel sayısından 4 sayfayı yayınlayan ve bu eylemi büyük tepki çeken Cumhuriyet Gazetesi'ne Paralel Yapı'nın yayın organı Taraf'ta yazan Emre Uslu destek verdi.

Fransa'da 12 kişinin hayatını kaybetmesinin ardından ilk sayısını çıkaran Charlie Hebdo dergisinin özel sayısından 4 sayfayı yayınlayan Cumhuriyet Gazetesi'nin bu provokasyonuna ilk destek Paralel Yapı'dan geldi. Paralel Yapı'nın yayın organı Taraf gazetesinin yazarı Emre Uslu, sosyal medya hesabı üzerinden konuyla ilgili açıklamalada bulundu. Uslu Twitter hesabında, "Cemaatçiler görüşlerime katılıyor. Benimle birlikte Cumhuriyet'in o karikatürleri basma özgürlüğünü savunuyorsa memnun olurum" dedi.

 Hazreti Muhammed'e yönelik hakaret içren karikatürleri yayınladığı için Charlie Hebdo dergisine düzenlenen silahlı saldırıda 12 kişi hayatını kaybetmişti. Saldırının ardından ilk sayısını çıkaran dergi bir kez daha Hazreti Muhammed'in karikatürüne yer verdi. Derginin çıkardığı özel sayının 4 sayfalık kısmının Cumhuriyet Gazetesi tarafından bugünkü sayısında yer verilmesi kamuoyunda büyük bir provokasyon olarak algılandı. Cumhuriyet yazarları Ceyda Karan ve Hikmet Çetinkaya da köşelerinde, Charlie Hebdo'nun Hazreti Muhammed'in karikatürünün yer aldığı kapak görseline yer verdi. Cumhuriyet Gazetesi'nin Charli Hebdo dergisinin özel sayısından 4 sayfalık kısmı yayınlamasının ardından, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı güvenlik güçleri gazete önünde geniş güvenlik önlemi aldı.

Peygamber efendimizin alet edildiği bu provakasyona Paralel Yapı'nın ve cemaatin destek vermesi ise hiç kimseyi şaşırtmadı.

 

Kusursuz
 // can
yıllarca ne söylese altına imzamı atarız dediğimiz yani inanıp güvendiğimiz adamın söylediklerne bak...
14 Ocak 2015 Çarşamba 23:00
işte gerçek yüzünüz...!!!
 // Muhafız
Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed Mustafa(S.A.V. )ile alay edenlere destek vererek yıllarca hizmet adı altında kimlere çalıştığınız, hangi dine hizmet verdiğinizi bu millet ve bu milletin evlatları çok iyi anladı...!!!bundan sonra size destek verenlere bin kere, yüzbinkere yazıklar olsun...!!!Bu milletin tarihinde hiçbir zaman sizin gibi sahte dinci vatan hainlerine rastlanılmamıştır...!!!...
14 Ocak 2015 Çarşamba 18:40
16:03
 // Ali
Çok iyi enazından bunları bilmeyenlerde tanır....
14 Ocak 2015 16:03
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler