YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emniyetten şaşırtan açıklama
İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Münevver Karabulut cinayetiyle ilgili "1 haftada yakalarız demedim" dedi
Emniyetten şaşırtan açıklama
15 Eylül 2009 / 14:27 Güncelleme: 15 Eylül 2009 / 14:30

Asayiş Şube Müdürlüğünde Oto Hırsızlık Büro Amirliği'nin yaptığı, 37 kişilik hırsızlık şebekesiyle ilgili bir açıklaması sırasında bir gazetecinin, "Cem'i bir hafta içinde yakalarız" diye açıklama yaptınız mı sorusunu yanıtladı.

Kendisiyle yapılan röportaj sırasında söylediklerinin yanlış anlaşıldığını söyleyen Çapkın "Ben bir hafta içinde yakalarız, diye bir şey söylemedim. Ancak söylediklerimin de arkasındayım. Cem’in etrafındaki çember her geçen gün daralıyor" dedi.

Sabah'a ne demişti?

Sabah Gazetesi geçen perşembe günü, Çapkın'ın Cem Garipoğlu'nu en geç 1 hafta içinde yakalanacağını söylediğini yazmıştı.

Haberde, zanlının yakalanmasının an meselesi olduğunu kaydeden Çapkın'ın, Garipoğlu'nun maddi kaynaklarıyla bağlantısını kestiklerini, parasının tükendiğini ve çıkmaza girdiğini belirttiği ifade edilmişti.

Habere göre Çapkın şöyle konuştu:

"Çemberin son halkasına geldik sayılır. Tüm bağlantılarını, operasyonlarla deşifre ettik. Teslim olması ya da yakalanması an meselesi. En geç bir hafta içinde mutlu sona ulaşacağız, Garipoğlu'nu adalete teslim edeceğiz."

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler