YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emniyet‘teki yapı bertaraf edilecek
Emniyet‘teki yapı bertaraf edilecek
08 Şubat 2015 12:27
İç güvenlik sistemini reforma tabi tutan hükümet, Emniyet'te dönüşüm için de düğmeye bastı.

Bu yıl "polislik standartları" belirlenerek, staj uygulaması yeniden formüle edilecek. Paralel yapılanmanın, "soru sızdırma" kurnazlığı ile Emniyet teşkilatındaki kadrolaşması, yeni önlemlerle bertaraf edilecek. Emniyet Teşkilatı'nda mesleğe giriş kriterlerini de değiştirecek adımların şifresi, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün 2015 Performans Programı'na yansıdı. Atılacak adımlar ana hatlarıyla şöyle:

Kriterler güncellenecek

Polisliğe alım yolunda yeni aşamalar devreye girecek. Adaylara gerekli testlerin uygulanacağı sistem kurulacak. Birimlere personel alımında mülakat sistemi oluşturulacak. Polislerin stajı için de yeni yapı oluşturulacak. Büyük illerde, yüksek kapasiteli kampus şeklinde "polis eğitim merkezleri" kurulacak.

 

AKŞAM

Ya gereğini yaparsınız...!!!
 // Muhafız
Ya bu emniyet teşkilatında yuvalanan sahte imamın sahte dinci şakirtlerine karşı gereğini yaparsınız,yada sahte delillerle kumpas kurarak yıllarca hapislerde yatmasına sebep olduğunuz Atatürk'ün askerleri olan başta Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ başta olmak üzere TSK mensuplarına yapılan bu zalimliğn karşılığını kat be kat fazlasıyla veririz, onlar sahte imamın sahte dinci şakirtleriyse bizlerde Atatürk'ün Gerçek Askerleriyiz, bunu sakın unutmayın, sahte dinci şakirtler...!!!...
09 Şubat 2015 Pazartesi 01:43
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler