YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emniyette deprem üstüne deprem!
Türkiye'yi sarsan operasyonla başlayan görevden almalar devam ediyor.
Emniyette deprem üstüne deprem!
05 Ocak 2014 / 11:15 Güncelleme: 05 Ocak 2014 / 14:16

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkan Yardımcıları Raşit Poyraz ve Mete Cengiz ile aynı daireden bir şube müdürü görevden alındı.

Operasyonun ardından; Asayiş Daire Başkanı Mehmet Tüzel, 14 Daire Başkanı ile birlikte görevden alınmıştı. Asayiş Daire Başkanlığı’na Battal Gazi Örümcek getirilirken daire içinde görevden almalar dün de devam etti. Daire Başkan Yardımcıları Raşit Poyraz ve Mete Cengiz ile aynı daireden bir şube müdürü görevden alınarak Elmadağ Polis Okulu’na atandı. Güvenlik Daire Başkanlığı’nda 2 daire başkan yardımcısı ve 2 şube müdürünün de önceki gün görevden alındığı öğrenildi.

Şanlıurfa'ya da sıçradı

17 Aralık yolsuzluk operasyonunun ardından Emniyet’te başlatılan görevden almalar Şanlıurfa’ya da sıçradı. Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü görevini yürüten Ahmet Davulcu görevinden alındı. Davulcu Tanık Koruma Şube Müdürlüğü’ne atandı.

Bir müdür daha görevden alındı

Edirne Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürü Özgür Nikbay görevinden alındı.

İstanbul'daki büyük yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası Emniyet Genel Müdürlüğü ve şube müdürleri arasında başlayan görevden almalar Edirne'ye uzandı.

Edirne Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğü görevini iki yıldan bu yana yürüten Özgür Nikbay, görevinden alınarak Güvenlik Şube Müdürlüğü'ne atandı. Edirne İstanbarat Şube Müdürlüğü görevine ise Babaeski İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Çıldır atandı.

Bolu

Bolu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürü Kubilay Akgün görevinden alındı.

Bolu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Kubilay Akgün görevden alınarak yerine personel şube müdürü olarak görev yapan Zafer Topkaya görevlendirildi. Bolu İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, “Konuyla ilgili şu anda benim bir şey söylemem mümkün değil. Pazartesi gününü beklememiz gerekiyor” dedi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler