YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emniyet teşkilatında tüm izinler iptal edildi
İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Vali Mükerrem Ünlüer, Emniyet teşkilatında tüm izinlerin iptal edildiği konusunda 81 İl Valisi’ne önceki gün yazılı talimat gönderdi.
Emniyet teşkilatında tüm izinler iptal edildi
21 Temmuz 2015 / 18:03 Güncelleme: 21 Temmuz 2015 / 18:05

Yıllık ve mazeret izinleri de ikinci bir emre kadar durduruldu. İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Vali Mükerrem Ünlüer, bu konuda 81 İl Valisi’ne önceki gün yazılı talimat gönderdi.

İzinler iptal edildi

Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilatı, İl Emniyet Müdürlükleri, PMYO ve POMEM’lerde görevli personelin yıllık ve mazeret izinlerinin 20 Temmuz 2015 tarihinden itibaren ikinci bir emre kadar kapatılmış olduğunu belirten Müsteşar, “İzinle bulunan personeli çağırıp görevlerine başlatın” emri verdi.

İzindeki personel göreve çağırıldı

Vali Ünlüer, ayrıca 2. bölgeye ataması yapılan emniyet hizmetleri sınıfı personelinin 20 Temmuz günü mesai saati bitimine kadar ilişiklerinin kesilerek en geç 5 Ağustos 2015 tarihine kadar görevlerine başlamalarının sağlanması talimatı verdi.

İstanbul'da izinle iptal edilmişti

İstanbul Emniyet Müdürlüiğü de, Suruç'ta 30 kişinin öldüğü 104 kişinin yaralandığı canlı bomba saldırısı sonrasında tüm memurların izinleri iptal etmişti.

Güvenlik tedbirleri en üst seviyede

istihbarat birimlerinin IŞİD’in canlı bomba dışında Türkiye’ye yönelik bomba yüklü araçlar ile benzer terörist saldırılar planladığı yönünde alınan duyumlar üzerine polislerin izinlerinin kaldırıldığı, yeni olası intihar/bombalı eylemlere karşı güvenlik tedbirlerinin ülke çapında en üst seviyeye çıkartıldığı öne sürüldü.

 // Sade Vatandas
Polisler izinden cagrilirken,izinleri iptal edilirken sayin milletvekillerimiz Ekim 2015 tarihine kadar yani 2 ay 10gun sure ile tatil mi yoksa izin mi yapacaklar.Allaha havale etmekten baska ne yapabiliriz....
22 Temmuz 2015 00:27
Vurun abalıya
 // A.SAĞ
Gücünüz ancak Polise yetiyor.
Polisin sahibi yok ki !
Tüm Polisler geldi noldu şimdi?
Yılda bir izini var onu da burnundan dökün aferin size.
Tabi sendikası yok ! söyleyecek sözü-hakkı yok!
Poliste vatandaş - ana kuzusu - vergi verir - insan - hakkı var....
21 Temmuz 2015 Salı 21:22
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler