YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emniyet Genel Müdürlüğü'nden 'görevden alma' açıklaması
Bu sabah İstanbul Emniyeti'nde 5 şube müdürünün görevden alınmasıyla ilgili olarak Emniyet Genel Müdürlüğü'nden açıklama yapıldı.
Emniyet Genel Müdürlüğü'nden 'görevden alma' açıklaması
18 Aralık 2013 / 14:57 Güncelleme: 18 Aralık 2013 / 15:34

Emniyet Genel Müdürlüğü '5 müdür görevi kötüye kullanmaktan alındı. Görevden alma idari bir gereklilik' açıklamasında bulundu.

17 ARALIK OPERASYONUNDAN İLK KARELER

İşte o açıklama

Basında yer alan emniyet personelinin görev yerlerinin değiştirilmesiyle ilgili haberler üzerine aşağıdaki açıklamanın yapılması uygun görülmüştür.

Bazı illerimizde emniyet personelimizin görev yerleri, haklarındaki görevi kötüye kullanma iddiaları ile ilgili soruşturmalar nedeniyle değiştirilmiş, bazı illerde ise personelimiz, idari gereklilik nedeniyle farklı yerlerde görevlendirilmişlerdir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde görevden alınan 5 şube müdürünün yeni görev yerleri belli oldu

 

Edinilen bilgiye göre, görevden alınan Terörle Mücadele Müdürü Ömer Köse, Organize Şube Müdürü Nazmi Ardıç ve Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı müdüriyet emrine verildi. Asayiş Şube Müdürü Ertan Erçıktı ise Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevlendirildi. Görevden alınan Kaçakçılık Şube Müdürü Tuğrul Turhan da Hassas Bölgeler Koruma Şube Müdürlüğü’ne atandı.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler