YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emine Erdoğan'ın paylaşım rekoru kıran fotoğrafı
Emine Erdoğan'ın, Recep Tayyip Erdoğan'ı cezaevi yıllarında ziyaret ederken çekilen fotoğrafı sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kırıyor.
Emine Erdoğan'ın paylaşım rekoru kıran fotoğrafı
14 Ağustos 2014 / 21:00 Güncelleme: 14 Ağustos 2014 / 20:43

12. First Lady olan Emine Erdoğan'ın Pınarhisar Cezaevi'nde eşi Recep Tayyip Erdoğan'a gerçekleştirdiği ziyaretin karesi paylaşım rekoru kırıyor.

10 Ağustos’ta yüzde 52 oy alarak Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk kez halkın oyuyla Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan, henüz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu 1997 yılında Siirt’te okuduğu bir şiir yüzünden 4 ay hapis cezası almıştı.

Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan, aldığı ceza üzerine yolculuğa çıkmadan önce kılınan kalabalık bir namazın ardından 4 aylık mahkûmiyet cezasını çekmek üzere Pınarhisar Cezaevi’ne teslim olmuştu.

"Muhtar bile olamaz” demişlerdi

28 Şubat sürecinin en zorlu şartlarının yaşandığı o dönem, darbecilerin resmi organı gibi davranan Ertuğrul Özkök yönetimindeki gazete de 12. Cumhurbaşkanı olan Erdoğan için, “Muhtar bile olamaz” manşetini atmıştı.

Erdoğan’ın mahkûmiyet yolculuğunda ailesi de mağdur olmuştu. 10 Ağustos’ta yüzde 52 oy alarak 12. Cumhurbaşkanı olan Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın Pınarhisar Cezaevi’ne gerçekleştirdiği ziyaret esnasında çekilen bir fotoğraf, “12. First Lady Pınarhisar Cezaevi’ni ziyaret ederken” ismiyle sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor.

İşte o fotoğraf:

 

z2orgz.png

 

HABER10

 // Selvinaz djelil
Emine ablamız bizede bir yardım etse de bizde kurtülsak 6. Yıldır turk cumhuriyeti kimlik almaya uğraşıyorum 2 turk vatandaşı çocuğum var İstanbul da yaşıyorum Makedonya vadandaşıyım...
30 Haziran 2016 02:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler