YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emeklilere iyi haber
Bakan Faruk Çelik, emeklilerin banka promosyonundan faydalanmasına ilişkin görüşmelerinin sürdüğünü belirtti, 'Alacağımız bir kuruş sizin hakkınızdır.' dedi.
Emeklilere iyi haber
31 Ekim 2012 / 15:54 Güncelleme: 31 Ekim 2012 / 15:56

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, emeklilerin banka promosyonundan faydalanmasına ilişkin görüşmelerinin sürdüğünü belirterek, ''Alacağımız bir kuruş sizin hakkınızdır. Bankalarla ilgili bu konuyu çözme noktasındayız'' dedi.

Çelik, Tes-İş Toplantı Salonu'nda düzenlenen Türkiye Emekliler Derneği 20. Olağan Genel Kurulu'nda, derneğin 650 bini aşkın üyesiyle önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi.

Cumhuriyet'in kurulduğu günden bu yana daima çağdaşlaşmayı, kalkınmayı kendisine hedef olarak seçtiğini belirten Çelik, ''Ama aradan geçen zaman zarfında, bir takım anti demokratik müdahaleler neticesinde Türkiye ilerleme yolunda altın değerindeki zamanını heba etmiştir. Biz 60 darbesiyle uğraşırken, Almanya bizden fabrikalarına işçi talebinde bulundu. Biz 71 muhtırası ile meşgul olurken dünya aya insan indirdi. Biz 80 darbesiyle uğraşırken, bugün iflasla karşı karşıya olan Yunanistan AB'ye girdi'' dedi. aa

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler