YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emekli polis dehşet saçtı: 2 ölü
Bakırköy'de 2 kişinin öldüğü silahlı saldırının ayrıtıları gün yüzüne çıkmaya başladı... Saldırıyı gerçekleştiren kişinin borasada batan bir emekli memur olduğu anlaşıldı...
Emekli polis dehşet saçtı: 2 ölü
27 Temmuz 2010 / 21:52 Güncelleme: 27 Temmuz 2010 / 21:56

Bakırköy'de meydana gelen silahlı saldırıda ağır yaralanan Tacirler Menkul Değerler A.Ş.'nin Bakırköy Şube Müdürü Erol Postacı, hastanede hayatını kaybetti. Şube müdürü ile yardımcısının ölümüne neden olan şüphelinin emekli bir polis memuru olduğu belirlendi. Emekli polis Vedat Gemalmaz'ın, varını yoğunu borsada kaybettiği ve olanlardan dolayı Postacı ile Yaman'ı sorumlu tuttuğu iddia edildi.

Tacirler Menkul Değerler A.Ş.'nin Bakırköy Şubesi'ne gelen emekli polis memuru Vedat Gemalmaz, Şube Müdürü Erol Postacı (49) ile Şube Müdür Yardımcısı Sebire Yaman'ın üzerine kurşun yağdırdı. Silahlı saldırı sonucu Sebire Yaman olay yerinde, Postacı'da kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Şüpheli şahıs, saldırının ardından olay yerinden yaya olarak kaçtı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri saldırganın yakalanması için soruşturma başlattı.
Emekli polis memuru Gemalmaz'ın, varını yoğunu borsada kaybettiği ve olanlardan dolayı Postacı ile Yaman'ı sorumlu tuttuğu iddia edildi. (İHA)
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler