YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Elitaş'tan şok kaset iddiası
Elitaş'tan şok kaset iddiası
23 Mayıs 2011 08:43
Kasetler, MHP'nin oylarını CHP'ye aktarma operasyonu
AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, MHP genel başkan yardımcılarının istifasına yol açan uygunsuz görüntülerin internet üzerinden yayınlanmasını 'derin güçlerin operasyonu' olarak niteledi.

Kayseri Hacılar'da halka hitap eden Elitaş, "Bu kasetler, Silivri-Ankara tünelini hızlı kazmak için yapılmaktadır." iddiasında bulundu. MHP oylarını CHP'ye kaydırmak isteyen güçlerin AK Parti'yi de hedef haline getirmeye çalıştığına dikkat çeken Elitaş, yapılan operasyonu şöyle özetledi: "İnşallah olmaz, ama bu operasyonun amacı Devlet Bahçeli'yi partiden tasfiye noktasına doğru götürmektir. Bahçeli'yi tasfiye edip, MHP tabanında bir duygusallık oluşturmak istiyorlar. Suçu da AK Parti'ye yıkarak belli bir oy tabanını harekete geçirmeye çalışıyorlar."

Peş peşe ortaya çıkarılan kasetlerle AK Parti'nin hedef haline getirilmeye çalışıldığını savunarak, "Bu edep dışı, milletin değerlerine aykırı davranışın suçunu ve sebebini (bunlar yapmıştır) diyerek üzerimize yapıştırmaya çalışmalarına üzülüyorum. Yapılan iş çirkin, internet sitelerine vermek daha da çirkin. Ama kendi pisliklerinden kurtulmak için çırpınırken bize bulaştırmaya çalışmaları bizi rahatsız ediyor." ifadelerini kullandı. "MHP'ye yapılan bu tasfiye operasyonu CHP'ye yaraması için yapılmıştır." görüşünü dillendiren AK Parti Grup Başkan Vekili, "İnşallah olmaz, ama bu operasyonun amacı, Devlet Bahçeli'yi partiden tasfiye noktasına doğru götürmektir. Bahçeli'yi tasfiye edip, MHP tabanında bir duygusallık oluşturarak, suçu AK Parti'ye yıkmaya çalışarak, belli bir oy tabanını harekete geçirmek istiyorlar.'' öngörüsünde bulundu. Elitaş, ayrıca bu operasyonu, 'milli iradeye vurulan bir darbe olarak' yorumladı. Arkasından şunları söyledi: "Bu hadiseyi ülkücü kardeşlerim kabul etmez. Onların bu yürek yangınlarını hafifletebilmek için AK Parti'yi suçlu olarak göstermeye çalışıyorlar. Milli iradenin sandıktan çıkacak sonuçlarını hafifletebilmek için bu itibar yoksunluğunu ortaya çıkarmaya çalışan gizli güçler, bu operasyonu yönetiyor." (Zaman)

hırsızın hıc mı sucu yok
 // gazali ateş
ya hırsızın hıcmı sucu yok. hep kım cıkartmış kışıye odaklanıyoruz. kım cıkartırsa cıkarsın bu kasetleri,bu rezıllık olmuşmu olmamışmı işin bu tarfaına bakan hıc yok....
23 Mayıs 2011 15:23
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler