YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
El Kaide Lideri Zevahiri: Savaşı Avrupa ve Amerika'ya taşımalıyız
El Kaide Lideri Eymen Ez Zevahiri, "Savaşı Avrupa ve Amerika'ya taşımalıyız. Çünkü onlar Haçlı kampanyasının lideri durumunda. Öldürdükleri gibi öldürülmeli, yaraladıkları gibi yaralanmalılar; bombaladıkları gibi bombalanmalılar" dedi.
El Kaide Lideri Zevahiri: Savaşı Avrupa ve Amerika'ya taşımalıyız
02 Aralık 2015 / 15:31 Güncelleme: 02 Aralık 2015 / 15:38

El Kaide Lideri Eymen Ez Zevahiri’ye ait yeni bir açıklama yayınlandı.

“Gayretlerimizi düşmanı hezimete uğratmak için sarf etmeli ve birbirimiz için heba etmemeliyiz” diyen Zevahiri, ‘Mücahitler, İslam düşmanlarından Çin, Hindistan, Rusya, Avrupa ve Amerika'ya karşı direnmeli, çünkü onlar bizim mukaddesatımıza hürmet göstermiyor' dedi.

infocenter.media'nın haberine göre Zevahiri,  “Savaşı onların topraklarına, özellikle Avrupa ve Amerika'ya taşımalıyız çünkü onlar Haçlı kampanyasının lideri durumunda” dedi ve “Öldürdükleri gibi öldürülmeli, yaraladıkları gibi yaralanmalılar; bombaladıkları gibi bombalanmalı, başkalarını hıçkırıklara boğup yetim ve dul bıraktıkları gibi ağlamalı, dul ve yetim kalmalılar” açıklamasında bulundu.

Allah rızası için uyanın artık
 // Uluhan
Çok geç kalmadınızmı İslam âlemi, kendi kendimizi öldürmekten vazgeçip aklımızı başımıza alsaydık namert Ortadoğu'da at oynatamazdı....
02 Aralık 2015 23:44
 // fatih
Aynen böyle olmalı, rahat yaşayamamak neymiş öğrenmeliler, besledikleri köpek onları da ısırmalı......
02 Aralık 2015 Çarşamba 17:19
 // islam
Haklı...
02 Aralık 2015 15:52
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler