YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ekşi Sözlük moderatöründen açıklama
Ekşi Sözlük Moderatörü Murat Emre Kervancılar, Hz Peygambere yönelik hakaretleri tasvip etmediğini, kaldırılması gerektiğini söyledi.
Ekşi Sözlük moderatöründen açıklama
22 Temmuz 2013 / 17:45 Güncelleme: 22 Temmuz 2013 / 17:57

Ekşi Sözlük Moderatörü ve CHP’den Tekirdağ’ın Merkez Süleymanpaşa ilçesi belediye başkan aday adayı Kervancılar, Ekşi Sözlük’te yer alan Hz Peygambere hakaretlerle ilgili  açıklamada bulundu.

Hz. Peygambere hakareti tasvip etmediğini kaydeden Kervancılar, “Bu tip hakaretler olup olmadığını net bilmiyorum. Varsa bile böyle bir hakareti tasvip etmiyorum” dedi.

7 Temmuz tarihinde 8 kişilik yazar kadrosuyla CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettiklerini kaydeden Kervancılar, “Hakareti ben görmedim. Ama böyle bir hakareti şikayet etmeniz durumunda hemen kaldırılır. Kaldırılması gerekir” diye konuştu.

 

İHA

21:37
 // ELEŞTİRMEK VARKEN KÜFÜR NİYE!?
Eleştirin kardeşim! Eleştiriden korkmuyoruz. Eleştirinin de kırmızı ve sarı çizgileri vardır. Eleştireyim derken, hakaret ve küfürler ediyorsanız, sizden yazar değil, ancak çaylak olur. Hakaret ve küfür; düşüncesel değil, duygusaldır. Duygu ile yapılan yada yapıldığı zan edilen düşünceler, kesinlikle düşünce olamaz. Hakaret ve küfür acizlerin işidir. Yazarlık nedir öğrenin biraz....
22 Temmuz 2013 21:37
20:27
 // Oktay D Gezer
Dünyadan haberi olmayan tipik bir "duran "
adam !!!...
22 Temmuz 2013 20:27
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler