YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ekrem Dumanlı’yı duman eden belge!
Ekrem Dumanlı’yı duman eden belge!
30 Aralık 2014 07:28
Gözaltına alınan Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı'nın sorgu görüntülerinin sızdırıldığıyla ilgili yalanı resmi belgeyle çürütüldü

A Haber Sevilay Yükselir moderatörlüğünde yayınlanan Sabah Gazetesi Özel İstihbarat Müdürü Abdurrahman Şimşek ve Avukat Fidel Okan'ın gündeme dair analizlerde bulunduğu '%100 Siyaset' programında 14 Aralık 'Paralel Yapı'ya operasyonla ilgili önemli bir ayrıntı günyüzüne çıktı. Ekrem Dumanlı'nın maskesi bir kez daha düştü.

"Mahkeme başkanı önünde şov!"

Belgeyi canlı yayında paylaşan Fidel Okan şu açıklamaları yaptı: CD'leri teslim almışlar, bir şekilde internete sızmış. Algı operasyonu yapmışlar. Bir de gitmişler suç duyurusunda bulunmuşlar. Yavuz hırsız ev sahibini evden kovmuş gibi. Kimin işine yarıyor bu haberler? Sevilay Yükselir de "2 saatlik ifadenin 2 dakikalık görüntüsü alınıyor. Mahkeme Başkanı'nın önünde şov yapıyor. Keşke tüm ifade görüntülerini yayınlasalarmış. Görüntüyü vermeden önce Zaman Gazetesi zaten manşet atmış. İnsanların aklıyla dalga geçiyorlar" diye konuştu.

 

yalancının mumu
 // kadir
yatsıya kadar yanarmış. algı mumuda fazla yanmaz....
30 Aralık 2014 Salı 08:01
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler