YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ekrem Dumanlı'nın gazetecilik kariyeri bitti!
Yeni Şafak yazarı Cem Küçük, Akit muhabirinin Ekrem Dumanlı tarafından saldırıya uğramasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Ekrem Dumanlı'nın gazetecilik kariyeri bitti!
18 Kasım 2014 / 13:00 Güncelleme: 18 Kasım 2014 / 13:08

A Haber ekranlarında olayı değerlendiren Yeni Şafak Yazarı Cem Küçük'ün açıklamalarından satır başları:

Paralel çetenin GYY'si Ekrem Dumanlı şanzumanı iyice dağıttığı için zaten bir bitmişlik sendromu yaşıyor. Orada imza gününde de kendi okullarından gelen öğrenciler var. Ben görüntüleri izledim resmen paralel çetenin GYY'si Akit muhabirine tokat atıyor. Diyalogdan bahseden çete mensubu bu soruya bile dayanamıyor ve Akit muhabirine tokat atıyor.

Gazeteciler Cemiyeti bakalım kınama yayınlayacak mı?

Bu tokat Hürriyet muhabirine atılsa gazeteciler cemiyeti ayağa kalkardı. Şimdi yarın göreceksininz kınama gelmeyecek hatta oh olsun denilecek. Normal bir insan böyle bir soruya ya cevap vermez yada geçiştirir. Ama onlar tokat atıyor. Bu bitmişliğin göstergesidir.

Dumanlı'nın gazetecilik kariyeri bitmiştir

Ekrem Dumanlı'nın gazetecilik kariyeri bitmiştir. Türkiye imamı Mustafa Özcan ve Pensilvanya'nın Dumanlı'yı görevden alması gerekiyor. Kendi yayın organlarında sanki Akit muhabiri bunlara bir şey yapmışlar gibi gösteriyorlar. Kendilerinden olmayanların hayatlarını nasıl kararttıkları ortada. Ekrem Dumanlı'ya yazıklar olsun. Kendini bilen biri bunu yapmaz kendinin de meslek hayatı bitmiştir.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler