YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ekrem Dumanlı’nın aracını da satmışlar
Zaman Gazetesi'nin eski Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'nın makam aracı kayyum atanmadan kısa bir süre önce başka bir çalışana satılmış.
Ekrem Dumanlı’nın aracını da satmışlar
16 Nisan 2016 / 06:24 Güncelleme: 16 Nisan 2016 / 08:20

Kayyuma devredilen Zaman gazetesinin bağlı olduğu Feza Gazetecilik A.Ş.'nin eski yönetiminin şirkete ait 6 lüks makam aracını çalışanlara sattığı belirlendi.

Kayyum yönetiminin bir denetim şirketine yaptırdığı mali incelemeye göre, Feza Gazetecilik'e ait 6 lüks aracın gazeteye kayyum ataması yapılmasından kısa bir süre önce çalışanlara satıldığı, daha sonra plakası değiştirilen aynı araçların çalışanlardan kiralandığı belirlendi.

SATILMIŞ VE KİRALANMIŞ

Bu şekilde çalışanlara satılan araçlar arasında hakkında Selam Kumpası soruşturması çerçevesinde yakalama kararı çıkarılan Zaman eski Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'nın makam aracının da bulunduğu belirlendi.

Dumanlı'nın firar etmeden önce kullandığı Audi marka lüks aracın 25 Kasım 2015 günü gazetenin Reklam Grup Başkanı olarak görev yapan Ömer Karakaş'a satıldığı, noterdeki satış işleminin ardından aracın gazeteye bu kişi tarafından kiralandığına ilişkin işlem yapıldığı belirlendi.

POLİS HER YERDE ARIYOR

Ekrem Dumanlı 2001'de başladığı Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevini 5 Ekim 2015'te bırakmıştı. Hakkında Selam Kumpası soruşturması çerçevesinde gözaltı kararı çıkarılan Dumanlı'nın karardan önceden haberdar olup ortadan kaybolduğu anlaşılmıştı. Dumanlı aranıyor.

BİR ARAÇ DA ANKARA TEMSİLCİSİNDE

Zaman gazetesine ait lüks araçlardan birinin de gazetenin eski Ankara Temsilcisi Mustafa Ünal'a satıldığı anlaşıldı. Şaibeli satışların büyük bölümünde tahsilat yapılmadığı belirlendi. Hazırlanan mali denetim raporunda bu işlemlerin şirketin içini boşaltmak amacıyla gerçekleştirildiği tespit edildi.

 

SABAH

Müslüman
 // MMOM
Müslüman, sürekli Gusul Abdesti ile dolaş ve her Farz Namazından önce Gamet getir. Namaz abdestiyle dolaşırsan daha eftaldir.Namaz abdesti olmadan dışarı çıkıp yürüme. Mutlaka Namaz abdestli olarak evden dışarı çık....
16 Nisan 2016 Cumartesi 21:26
ülkeyi sattılar
 // muammer bekaroğlu
bunlar ülkeyi sattılarda ekremin arabasınımı bırakırlar bunlar bulurlarsa babalarınıda satarlar inanın bazen düşünüyorum bu tip bir organizasyon yapacak ne ülkemde nede başka ülkede adam bulamazsınız bukadar haysişyetsiz dinsiz ve vatansız bunlar....
16 Nisan 2016 Cumartesi 15:57
1 ADET CEKET...
 // KASTAMONULU
HERŞEY ANLAŞILDIDA 1 ADET CEKET MESELESİ HALA ANLAŞILABİLMİŞ DEGİL,...
16 Nisan 2016 Cumartesi 14:45
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler